Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki

Adres: Młyńska 12a, 62-052 Komorniki, Polska.
Telefon: 539789123.
Strona internetowa: przedszkolerazdwatrzy.pl.
Specjalności: Przedszkole, Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 20 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach znajduje się w Komornikach przy Adres: Młyńska 12a, 62-052 Komorniki, Polska. Jest to przedszkole i szkoła oferujące edukację dzieciom.

Przedszkole jest wyposażone w wiele możliwości rozwoju dla dzieci, w tym parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. Mamy 20 opinii na Google My Business, co daje średnią ocenę 4.8/5.

Na Stronie internetowej: przedszkolerazdwatrzy.pl znajdziesz więcej informacji na temat naszej szkoły, w tym kontakt, informacje o godzinach otwarcia i inne szczegóły.

Możesz nas też skontaktować przez telefon: 539789123.

Nasza lokalizacja jest bardzo dogodna, znajdujemy się w centrum Komornik, co czyni nas łatwo dostępnym dla rodziców, którzy szukają miejsca do edukacji ich dzieci.

Nasza szkoła ma wiele specjalności, w tym przedszkole i szkoła, co daje rodzicom i dzieciom możliwość wyboru tego, co najlepiej pasuje do ich potrzeb i preferencji.

Na koniec, jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysoką jakość edukacji i wiele możliwości rozwoju dla dzieci, to Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach jest dobrym wyborem. Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces zgłoszeniowy.

Recenzje dla Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki
Anna Pietraszkiewicz
5/5

Wszystkie nasze dzieci uczęszczają i uczęszczały do przedszkola Raz Dwa Trzy (od 2015 roku do teraz ;-). Z pierwszym synem z powodu jego zdrowotnych przygód ominęła nas 'normalna' rekrutacja , mimo to zostaliśmy przyjęci dzięki szybkiej reakcji i uprzejmości pracowników przedszkola. Przedszkole ma jasne zasady działania, troskliwe podejście zarówno dla dzieci jak i Rodziców :-). Informacje o wydarzeniach, chorobach i wszelkie "przypominajki" są przekazywane mailowo, smsowo i na kartkach rozwieszanych w przedszkolu. "Ciocie" są zawsze bardzo pomocne, wyrozumiałe, utalentowane i bardzo kreatywne (teatrzyki, wycieczki, warsztaty, przedstawienia, koncerty), więc program dydaktyczny i rozrywkowy jest co roku bardzo atrakcyjny. Każde świąteczne wydarzenie jest pomysłowo przygotowane, z pięknymi dekoracjami, ciekawymi występami dzieci i zdrowymi przekąskami. Przesympatyczne są rodzinne obchody dnia mamy i taty, dzień babci i dziadka i coroczny festyn rodzinny w czerwcu. Rodzice i dzieci bardzo doceniają te wspólne chwile w przedszkolu i możliwość integracji. Poza tym dzieci są bardzo dobrze przygotowywane do szkolnego startu! Bardzo polecam!

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki
anna Perkowska
5/5

Razem z córką jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Ciocie przesympatyczne, bardzo zaangażowane, córka uwielbia wszystkie 🙂 w przedszkolu masa atrakcji, w każym miesiącu otrzymujemy kalendarz wydarzeń. Świetne zajęcia, bardzo urozmaicone prowadzone przez wykwalifikowaną i kreatywną kadrę. Ciocie przygotowują z dziećmi występy, przedstawienia i widać, że robią to z sercem :). Córka bardzo lubi tam chodzić już od samego początku a to jest najlepszym dowodem, że w przedszkolu jest super:)

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki
Kasia H
5/5

Przedszkole publiczne przyjazne dzieciom, zadbane, ładne, nowoczesne, dobrze wyposażone, z pysznymi posiłkami robionymi na miejscu, placem zabaw w ogrodzie, mnóstwem wydarzeń i zajęć dodatkowych.
Cudowne „ciocie”, nauczycielki z pasją i powołaniem, zawsze życzliwe i uśmiechnięte, pełne zaangażowania, zapewniają dzieciom mnóstwo atrakcji, ciekawych zajęć, uczą przez zabawę, przygotowują dzieci do pięknych występów z różnych okazji zgodnie z możliwościami i umiejętnościami dzieci.
Równie zaangażowana w życie przedszkola i dbająca o każdy szczegół dyrekcja, zawsze otwarta na kontakt z rodzicami.
Syn bardzo chętnie chodzi do przedszkola i dobrze się w nim czuje, a to chyba najlepsza ocena.
Serdecznie polecam!

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki
Małgorzata Najewska
5/5

Szczerze polecam przedszkole. Dzieci mają dużo atrakcji , jeżdżą na wycieczki . Co roku jest wymyślana inna tematyka i nazwa grup. W tym roku np tematyka muzyki. Budynek zadbany sale też bardzo ładne. Menu również pozytywnie. Plus za to że każda ciocia ma dodatkowe kwalifikacje i nawet jeśli dziecko nie ma stwierdzonych żadnych zaburzeń to kadra może coś wyłapać i zaproponować zajęcia dodatkowe wspierające rozwój.

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki
Sebastian Chamera
5/5

Najlepszą opinią jest fakt, że córka jest szczęśliwa i pełna radości kiedy wie, że idzie do przedszkola. Atmosferę jaka panuje w przedszkolu bardzo dobrze podkreślają nie jednokrotne pretensje córki, że zbyt szybko ją odebraliśmy z przedszkola. Rano z kolej mówi, żeby jechać jak najszybciej po to, żeby mogła się bawić i spędzać czas z dziećmi i cudownymi ciociami. Ciocie poza nauką maluchów gdzie widać postępy dzieci i ich rozwój to angażują się w wiele dodatkowych rzeczy(świetnie przygotowane dzień mamy czy taty, występ z okazji dnia dziadka czy świąt). Podsumowując, Przedszkole Raz Dwa Trzy to świetne miejsce, które polecamy każdemu z rodziców, który szuka przedszkola dla swojego malucha.

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki
Agnieszka Iwan
5/5

Cudowne miejsce! Wspaniałe, zaangażowane ciocie i kadra zarządająca.
Gdybyśmy stali raz jeszcze przed wyborem przedszkola dla swojego dziecka, to jak najbardziej byśmy zowu wybrali Przedszkole Raz Dwa Trzy.
Syn mimo, że już w szkole, to wciąż wszpomina przedszkolne czasy :).

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki
Lidia Murkowska
5/5

Polecam przedszkole z całego serca! Przesympatyczne i wysoce wykwalifikowane Ciocie, bardzo pomocna, wspierająca i współpracująca Dyrekcja. Bardzo dużo atrakcji. Kadra jest bardzo zaangażowana. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego miejsca.

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach - Komorniki
Maja Górniaczyk
5/5

Polecam przedszkole z całego serca.Ciekawe zajęcia, zaangażowana kadra, smaczna kuchnia.Dzieci wychodzą uśmiechnięte i chcą codziennie wracać,a to najważniejsze.

Go up