Przedszkole publiczne "Zielone Żabki" - Komorniki

Adres: Stawna 17, 62-052 Komorniki, Polska.
Telefon: 618107440.
Strona internetowa: zielone-zabki.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Przedszkole publiczne "Zielone Żabki"

Przedszkole publiczne Zielone Żabki znajduje się w Komornikach, przy Stawnej 17. Jest to przedszkole z szeroką ofertą edukacyjną dla dzieci.

Jest to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w różnorodnych obszarach. Przedszkole Zielone Żabki specjalizuje się w edukacji przedszkolnej i oferuje dzieciom przestrzeń do rozwoju i nauki w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Jedną z głównych cech Zielonych Żabek jest dostępność wejścia dla osób poruszających się na wózkach. To znaczy, że przedszkole to jest dostępne dla wszystkich dzieci, w tym dla tych z ograniczoną sprawnością ruchową.

Na stronie internetowej przedszkola zielone-zabki.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, regulaminu i kontaktu.

Na portalu Google My Business Przedszkole publiczne „Zielone Żabki ma obecnie 7 recenzji i średnia ocena wynosi 3.7/5. Opinie użytkowników wskazują, że przedszkole to jest miejsce przyjazne i wspierające, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość edukacji i wspierające środowisko, to Zielone Żabki mogą być idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej lub skontaktowanie się bezpośrednio z przedszkolem, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko. Nie wahaj się też przeczytać opinii innych rodziców, aby poznać doświadczenia innych użytkowników.

Kontakt:
Adres: Stawna 17, 62-052 Komorniki, Polska.
Telefon: 618107440
Strona internetowa: zielone-zabki.pl
E-mail: [[email protected]](mailto:[email protected])

Zapraszamy do kontaktu i zapisania swojego dziecka do przedszkola Zielone Żabki.

Recenzje dla Przedszkole publiczne "Zielone Żabki"

Przedszkole publiczne
Monika Trzcińska
1/5

W poszukiwaniu przedszkola skontaktowałam się z Milena Bednarek w celu poznania szczegółów. Wiadomo każdy robi research przed wyborem odpowiedniego przedszkola. W tym przypadku zostałam niemile potraktowania. Już na początku dało się wyczuć, że Pani podniosła słuchawkę z przymusu, nie otrzymałam żadnych informacji, połączenie zostało zerwane. Pozwoliłam sobie na drug telefon by usłyszeć, że Pani nie ma mi nic do powiedzenie, jak również nie ma ochoty na rozmowę i dlatego zakończyła rozmowę bez żadnego do widzenia. Wiadomo jeżeli sama dyrekcja jest nieuprzejma, wręcz chamska, to dziecko dobrze się tam czuć nie będzie.

Przedszkole publiczne
Jacek Strabel
5/5

Przedszkole publiczne
Daria Parkhomenko
4/5

Przedszkole publiczne
Julita Hojsler
5/5

Przedszkole publiczne
Michał S.
5/5

Przedszkole publiczne
Monika Trzcińska
1/5

Przedszkole publiczne
Nina Mroczek
5/5

Go up