Publiczna Szkoła Podstawowa W Czchowie - Czchów

Adres: Szkolna 2, 32-860 Czchów, Polska.

Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Publiczna Szkoła Podstawowa W Czchowie

Publiczna Szkoła Podstawowa W Czchowie Szkolna 2, 32-860 Czchów, Polska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie to znacząca i ważna placówka edukacyjna, która znajduje się w sercu miasta Czchów, przy adresie Szkolna 2, 32-860 Czchów, Polska.

Szkoła ta oferuje pełny zakres edukacji podstawowej, zapewniając dzieciom i młodzieży wspaniałe środowisko do nauki i rozwoju. Specjalnością tej szkoły jest pełna edukacja podstawowa.

Lokalizacja szkoły jest idealna, położona w centrum miasta Czchów, co czyni ją łatwo dostępną dla uczniów i ich rodziców. Można tu dojechać publicznymi środkami transportu, a także pieszo lub rowerem.

Na temat szkoły dostępne są informacje w Internecie, jednak obecnie nie ma oficjalnej strony internetowej. Istnieje jedna opinia o tej szkole na Google My Business, która przyznaje jej średnią ocenę wynoszącą 3/5.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie to miejsce, w którym dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania, a także nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Jeśli szukasz szkoły podstawowej w Czchowie, ta szkoła jest idealnym wyborem.

Zalecamy kontakt ze szkołą za pośrednictwem dostępnych kanałów komunikacji, takich jak telefon czy e-mail, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje i odpowiedzi na twoje pytania.

Zapraszamy do skorzystania z edukacji oferowanej przez Publiczną Szkołę Podstawową w Czchowie, aby zapewnić swoim dzieciom najlepsze warunki do rozwoju i uczenia się.

Recenzje dla Publiczna Szkoła Podstawowa W Czchowie

Publiczna Szkoła Podstawowa W Czchowie - Czchów
Dominika Dąbrowa
3/5

Go up