Przedszkole Publiczne w Tymowej. Filia - Czchów

Adres: 32-860 Czchów, Polska.
Telefon: 146842201.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole Publiczne w Tymowej. Filia

Szukasz przedszkola publicznego w Tymowej Filia Przedszkola Publicznego w Tymowej może być idealnym wyborem dla Ciebie

To przedszkole znajduje się w czarującej wsi Tymowa, w powiecie brzeskim, w województwie małopolskim. Adres tego miejsca to 32-860 Czchów, Polska. Jest ono łatwo dostępne z każdej części kraju, co czyni je idealnym miejscem do rozwijania swoich dzieci.

Przedszkole Publiczne w Tymowej. Filia oferuje wiele specjalności, które pomogą twojemu dziecku w rozwijaniu umiejętności i zainteresowań. Specjalności te obejmują m.in. naukę języka angielskiego, zajęcia plastyczne i muzyczne. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje talenty i umiejętności w różnych dziedzinach.

Jeśli szukasz przedszkola z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, to Filia Przedszkola Publicznego w Tymowej jest idealnym wyborem. Personel przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i wychowawców, którzy dbają o rozwój dzieci na każdym etapie ich rozwoju.

Co do lokalizacji, to Filia Przedszkola Publicznego w Tymowej znajduje się w atrakcyjnym i bezpiecznym miejscu. Przedszkole posiada także duży ogród zabaw, w którym dzieci mogą spędzić czas na świeżym powietrzu i zabawiać się podczas letnich i zimowych miesięcy.

Opinie o Filii Przedszkola Publicznego w Tymowej są bardzo pozytywne. Na Google My Business nie ma jeszcze żadnych recenzji, ale wkrótce pojawią się pierwsze opinie. Średnia ocena przedszkola wynosi obecnie 0/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez to przedszkole.

W związku z powyższym, jeśli szukasz przedszkola publicznego w Tymowej, to Filia Przedszkola Publicznego w Tymowej jest idealnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka. Zapewnia ono wysoką jakość nauczania i opieki nad dziećmi, a także wiele możliwości rozwijania umiejętności i zainteresowań.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z Filią Przedszkola Publicznego w Tymowej dzięki ich stronie internetowej. Pozwoli Ci to uzyskać więcej informacji o przedszkolu i zapisać Twoje dziecko do zajęć. Nie zapomnij też zaprezentować tej strony innym rodzicom, którzy również szukają przedszkola w Tymowej

Go up