Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica

Adres: Ofiar Oświęcimskich 1, 58-105 Świdnica, Polska.
Telefon: 535441501.
Strona internetowa: przedszkole-terapeutyczne-dorotka.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 85 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Przedszkole Terapeutyczne Dorotka

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka znajduje się w Świdnicy przy Ofiar Oświęcimskich 1. Można je skontaktować pod numerem 535441501 lub odwiedzić stronę internetową przedszkole-terapeutyczne-dorotka.pl.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji dzieci i oferuje wsparcie terapeutyczne. Miejsce to cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców i osób, które już miały okazję skorzystać z usług oferowanych przez Przedszkole Terapeutyczne Dorotka. Średnia ocena na podstawie 85 recenzji na Google My Business wynosi 4.8/5.

Przedszkole znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji z dużymi możliwościami parkingowych. Otoczenie jest przyjazne dla dzieci i zapewnia im bezpieczne i przyjemne środowisko do rozwoju.

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka oferuje również aktywny tryb życia i wiele zajęć pozadidaktycznych, które pomagają dzieciom rozwijać swoje umiejętności społeczne i kreatywne. Edukacja w przedszkolu jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb każdego dziecka, dzięki czemu każde z nich może rozwijać się w optymalny sposób.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, to Przedszkole Terapeutyczne Dorotka jest idealnym wyborem. Dzięki wsparciu terapeutycznemu i indywidualnej edukacji Twoje dziecko będzie miało duże szanse na sukces w dalszej edukacji i rozwoju.

Zalecamy kontakt z Przedszkolem Terapeutycznym Dorotka poprzez oficjalną stronę internetową przedszkole-terapeutyczne-dorotka.pl, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko do szkoły.

Recenzje dla Przedszkole Terapeutyczne Dorotka

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica
Ania Goławska
5/5

Każdy rodzic chce aby jego dziecko trafiło do przedszkola, w którym będzie się dobrze czuło, będzie zaopiekowane, bezpieczne i radosne. W którym zrobi się wszystko aby wspomóc jego rozwój i umiejętności. Gdzie podejdzie się do niego indywidualnie i pomoże pokonać wszelkie trudności. Przedszkole Dorotka to właśnie takie miejsce. Najważniejsze są tutaj dzieci i ich potrzeby. A i rodzic czuje się tutaj, jak w jednej wielkiej rodzinie.
Wszystkie Panie oddają całe swoje serce w pracę z dziećmi, dbają o wspaniałą atmosferę i robią wszystko aby rozwijać te młode umysły. Zawsze są uprzejme, chętne do pomocy, gotowe na rozmowę, a dzieci je po prostu uwielbiają. Ich pracę wspomagają cudowni terapeuci - psychologowie, logopedzi i fizjoterapeuci. W takich warunkach odnajdzie się każde dziecko z różnymi problemami. Najważniejsze jest to, że takie poświęcenie przynosi wspaniałe efekty. Dzięki niemu dzieci pokonują swoje ograniczenia, z którymi się borykają ❤️❤️❤️
W przedszkolu odbywa się mnóstwo zajęć dodatkowych takich jak logorytmika czy arteterapia. Dzieci mogą korzystać z co raz to nowszych pomocy dydaktycznych. Mają również stały kontakt ze zwierzętami terapeutycznymi: pieskami, osiołkami, alpakami. Posiadają także swojego przedszkolnego kotka i króliczka.
Placówka jest wyposażona w piękne kolorowe sale, salę do zajęć Si a także ogród z mnóstwem atrakcji dla małych dzieci. Organizowane są tutaj również teatrzyki, przedszkolne kino, bale czy festyny z dmuchańcami.
Podsumowując, Przedszkole Dorotka to najlepsze miejsce dla dzieci. Tylko tutaj można znaleźć tak cudowną i wspierającą kadrę. Cieszę się, że udało nam się trafić właśnie do tej placówki!

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica
Agnieszka Karczewska
5/5

Polecam Przedszkole Dorotka z całego serca. Panie Przedszkolanki z sercem na dłoni, komunikatywne, fachowe, zawsze uśmiechnięte. Przemiła atmosfera, którą zapewnia dyrekcja przekłada się na współpracę z rodzicami, infrastruktura na wysokim poziomie - ilość zabawek i pomocy dydaktycznych oraz atrakcji dla dzieci niesamowita. Informacje na temat dziecka przekazywane na bieżąco, córka poczyniła kolosalne postępy, chętnie chodzi do przedszkola, jest związana z Paniami emocjonalnie. Ja jestem szczęśliwa, że trafiłam na to miejsce, mam bowiem porównanie z innymi placówkami. Zachęcam rodziców, którzy mają problemy ze zdrowiem swoich pociech do powierzanie ich opiece w tym miejscu z czystym sumieniem .

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica
Magdalena M.
5/5

Nie znam bardziej przyjaznego dzieciom miejsca na ziemi jak to Przedszkole♥️ Tworzą je ludzie o wielkim sercu, odpowiednich kompetencjach do opieki nad dziećmi, a przede wszystkim - nad dziećmi wymagającymi nieco innego podejścia, uwagi - dziećmi ze szczególnym potrzebami. Wyposażenie w sprzęty i pomoce edukacyjne na naprawdę wysokim poziomie oraz różnorodność zajęć i terapii dopełniają reszty.
Moja córka w ciągu kilku miesięcy z zamkniętego, zalęknionego dziecka zmieniła się w otwartą i radosną dziewczynkę - moja wdzięczność i radość z tego powodu nie mają końca ? (Dodam jeszcze, że mamy już za sobą dwa inne przedszkola, gdzie właściwie córcia nie funkcjonowała z uwagi na swoje ograniczenia zw. ze spektrum autyzmu - w miejskich tzw "masowych" przedszkolach). Takich miejsc jak Przedszkole DOROTKA powinno być wszędzie pełno tak, aby każde dziecko mogło rozwijać się w tak sprzyjających warunkach i rodzinnej atmosferze?

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica
Łukasz G
5/5

Super miejsce. Bardzo fajna kadra w pełni oddająca się opiece i pomocy dzieciaczkom a przy tym bardzo miła i uprzejma. Synek bez żadnych oporów i z uśmiechem na twarzy zostaję w przedszkolu. Każdego dnia mnóstwo zajęć dla dzieci, które super wpływają na rozwój maluchów. Ponadto zajęcia z super specjalistami w ramach czasu przedszkolnego. Pani Dyrektor pełna pasji i zaangażowania w 100% oddaje się temu miejscu. Dba o to aby dzieci miały jak najlepsze warunki i możliwości do przekraczania swoich barier i ciągłego rozwoju. Szczerze polecam i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla dzieci z problemami które potrzebują stałej terapii.

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica
Tomasz Kuczkowski
5/5

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka to cudowne miejsce w którym mój synek bardzo się odnajduje, a zarazem czuje się bezpiecznie. W Przedszkolu Terapeutycznym Dorotka pracują Panie, które według mojego zdania są naprawdę świetnymi specjalistkami jeżeli chodzi o opiekę nad dziećmi, dają dzieciom dużo ciepła oraz miłości poprostu wykonują swoją pracę z dużym profesjonalnym zaangażowaniem. Jest to miejsce, które polecam rodzicom. Miłe otoczenie❤️oraz przyjazna atmosfera?

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica
Urszula Falczyszyn
5/5

Wspaniałe miejsce oddane całym sercem dzieciom. Bardzo dobrze wykwalifikowana kadra i doświadczeni terapeuci stosują nowoczesne i skuteczne metody terapii z dziećmi i rodzicami.
Dużo atrakcji i indywidualne podejście do każdego dziecka skutkuje dużym postępem w relacjach, zachowaniu i rozwoju emocjonalnym każdego z podopiecznych Przedszkola "DOROTKA".
Serdecznie polecam to miejsce każdemu dziecku, które potrzebuje miłości, zrozumienia i pomocy wprowadzenia go w trudny system edukacji światowej.

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica
Emilia Barte
5/5

Polecam z całego ❤️. Przedszkole cudowne,dopasowane w 100% do potrzeb dzieci. Mój synek szczęśliwy. Cała kadra przedszkola jest do dyspozycji rodziców w każdej chwili. Wszystko wytłumaczą, pomogą w potrzebie i bardzo nas wspierają . Dzieciaki mają wszystkie terapie dopasowane do ich potrzeb ,wieku i umiejętności. Pani dyrektor potrafi zorganizować wszystko ?.

Przedszkole Terapeutyczne Dorotka - Świdnica
Agnieszka Pilarska
5/5

Jestem bardzo zadowolona, że moje dziecko uczęszcza do Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego Dorotka ?. Wspaniałe miejsce, miły, wykwalifikowany personel, dobrze wyposażone sale, bogata oferta terapeutyczna, bezpieczny plac zabaw. Syn w przedszkolu czuje się bardzo dobrze, każdego dnia kształtuje zdolności poznawcze, komunikacyjne, emocjonalne i spoleczne. Rodzice zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie ?

Go up