Przedszkole „Skawińskie Smyki” - Skawina

Adres: Józefa Poniatowskiego 3, 32-050 Skawina, Polska.
Telefon: 730608517.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole „Skawińskie Smyki”

Szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w dogodnej i przyjaznej atmosferze Przedszkole „Skawińskie Smyki” to miejsce, które zasługuje na uwagę

Znajduje się ono przy adresie: Józefa Poniatowskiego 3, 32-050 Skawina, Polska i możesz je bez problemu skontaktować pod numerem telefonu 730608517.

„Skawińskie Smyki” specjalizuje się w edukacji przedszkolnej, dlatego jest to idealne miejsce dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka oferuje bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym dzieci mogą się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności.

Na temat opinii innych rodziców, firma ma 7 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 5/5. To znak, że placówka cieszy się zaufaniem i satysfakcją rodziców, co jest bardzo ważne przy wyborze przedszkola.

„Skawińskie Smyki” znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji i oferuje dogodne warunki dla dzieci. Jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie się czuło dobrze i będzie miało okazję do rozwijania swoich umiejętności, to „Skawińskie Smyki” to idealne miejsce dla was.

Zalecamy zapoznać się z ofertą „Skawińskich Smykow” i skontaktować się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Możesz to zrobić poprzez kontakt podany powyżej lub odwiedzając ich stronę internetową.

Warto zauważyć, że przedszkole „Skawińskie Smyki” to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności w dogodnej i bezpiecznej atmosferze. Dlatego zalecamy rozważenie tej placówki jako miejsca dla Twojego dziecka.

Recenzje dla Przedszkole „Skawińskie Smyki”

Przedszkole „Skawińskie Smyki” - Skawina
Larisa Badura
5/5

Przedszkole Skawińskie Smyki, to najlepsze co nas spotkało.?
Nasze pierwsze przedszkole, dziecko jest zachwycone i my rodzice też. Pani w przedszkolu są czule, mile opiekują się każdym dzieckiem. Pani prowadzona w tym przedszkolu wykazuje się profeonalizmem, jest bardzo miła i uprzejma.
Są super dodatkowe zajęcia takie jak angielski, gimnastyczka, logopeda, dogoterapije, kodowanie I balet.
Katering dostosowany do potrzeb dzieciaków, dziecko zawsze wszystko zjada. I oczywiście swój własny ogródek jakim moje dziecko jest zachwycone.
Z całego serca polem to cudowne miejsce ?

Przedszkole „Skawińskie Smyki” - Skawina
Kate
5/5

Przedszkole, które stawia dzieci na pierwszym miejscu, miłe i przyjazne panie, serca rodziców są spokojne, gdy ich dziecko jest w przedszkolu. Dziekujemy za super podejście

Przedszkole „Skawińskie Smyki” - Skawina
Beata Gajewska
5/5

Córka uczęszcza do Skawinskich Smykow od września. Pomimo pandemii była możliwość adaptacji, co było dla mnie b.ważne. Córka jest typem wrażliwca, nie chodziła do zlobka, stad tez miałam duże obawy w związku z rozpoczęciem przygody z edukacją przedszkolną. Niepotrzebnie 😉 Nie było dnia, że córka nie chciałaby iść do przedszkola! - a wręcz leci tam jak na skrzydłach:). Jest to zasługa tego, że jest to małe, "domowe" przedszkole. Ale przede wszystkim są tam wspaniali Wychowawcy - tutaj pozdrawiam przede wszystkim przewspaniałą Panią Kingę, nauczyciela grupy starszakow, o której córka opowiada w samych superlatywach! Fajna oferta zajęć dodatkowych, dogoterapia," pan kangur", indywidualne podejście (jestem wdzięczna za to, że gdy jest coś nie tak z zachowaniem to tym wiem - przedszkole powinno również wychowywać, a nie być tylko "przechowalnią") - wszystko to sprawia, że ze spokojnym sercem odrpowadzamy tam każdego dnia córkę. A już niedługo mam nadzieję, że pójdzie również młodszy synek:). POLECAM!

Przedszkole „Skawińskie Smyki” - Skawina
Grzegorz O
5/5

Trafiliśmy do tego przedszkola przypadkowo. Musieliśmy zmienić przedszkole, gdyż dziecko nie akceptowało poprzedniego miejsca. W przedszkolu „Skawińskie Smyki” dziecko zaadoptowało się bardzo szybko. Kameralny budynek, który swoim wyglądem przypomina bardziej czasy pierwszej ekranizacji „Akademii pana Kleksa”, z własnym bardzo dobrze wyposażonym placem zabaw dla dzieci stanowi miejsce, które dzieci bardzo lubią.

Przedszkole „Skawińskie Smyki” - Skawina
Alina Mazur
5/5

My son loves the daycare.
Child care workers are nice and supportive, they approach children with kindness.
Daycare also provides a lot of fun events and extra classes.

I recommend this kindergarten from the bottom of my heart.

Przedszkole „Skawińskie Smyki” - Skawina
Agnieszka Jakubińska
5/5

Przedszkole „Skawińskie Smyki” - Skawina
Magda B
5/5

Go up