Parkowe Skrzaty - Skawina

Adres: Zamkowa 14, 32-050 Skawina, Polska.
Telefon: 504295132.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Parkowe Skrzaty

Parkowe Skrzaty to przedszkole znajdujące się w Skawinie, przy Adres: Zamkowa 14, 32-050 Skawina, Polska. Jest to miejsce, które specjalizuje się w opiece i edukacji dzieci w wieku przedszkolnym.

Specjalności: Parkowe Skrzaty oferuje profesjonalną opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zespół pedagogiczny składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dążą do rozwijania umiejętności i umysłu każdego dziecka poprzez zabawy i interaktywne zajęcia.

Ubicacja: Przedszkole znajduje się w łatwo dostępnym miejscu w centrum Skawiny. Dzięki temu rodzice mogą łatwo dojechać do przedszkola, a dzieci czuć się w bezpiecznym i znanym otoczeniu.

Inne ważne informacje: Wejście do przedszkola jest dostępne dla osób na wózkach, dzięki czemu każdy może odwiedzić to miejsce i poznać ofertę edukacyjną.

Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.4/5. Oceny i opinie kлієнтів potwierdzają wysoki poziom usług i zaangażowanie zespołu pedagogicznego w rozwój każdego dziecka.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje profesjonalną opiekę i edukację dla twojego dziecka, to Parkowe Skrzaty jest idealnym wyborem. Zespół pedagogiczny zapewni dzieciom przyjazne i bezpieczne środowisko, w którym będą mogły rozwijać swoje umiejętności i umysł.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej Parkowych Skrzatów, aby poznać więcej szczegółów i skontaktować się z zespołem.

Recenzje dla Parkowe Skrzaty

Parkowe Skrzaty - Skawina
Ewa Szostek Fundacja INKLUZJA - Edukacja Włączająca
5/5

Przytulne przedszkole utworzone dla grupy łączonej z dziećmi z orzeczeniami o kształceniu specjalnym. Przedszkole funkcjonuje od 2014 roku, a w ostatnich latach został przeprowadzony generalny remont, sale zostały doposażone. Rozbudowane jest zostało zaplecze rehabilitacyjne i terapeutyczne. Oprócz sali przedszkolnej sa dwie sale terapeutyczne oraz sala do zajęć z fizjoterapii, a także integracji sensorycznej. Wyżywienia jest dostarczane przez firmę kateringową, która z łatwością realizuje także dietetyczne zalecenia. Własny ogród i sąsiedztwo Skawińskiego Parku zapewniają przedszkolakom dużo zabaw ruchowych poza przedszkolem. Serdecznie zapraszamy!

Parkowe Skrzaty - Skawina
Anna Cała
5/5

Córka chodzi do "Parkowych Skrzatów" od 2. roku życia. Przemiłe panie wychowawczynie i pani "pomoc przedszkolna". Mnóstwo zajęć dodatkowych, m.in. karate, piłka nożna, wczesna nauka czytania, hortyterapia (zajęcia związane z roślinami), cykliczne warsztaty dla rodziców z dziećmi. Spokojna, przyjazna atmosfera. I, co też istotne, umiarkowane czesne. Zdecydowanie polecam!

Parkowe Skrzaty - Skawina
Наталія Галузинська
5/5

Polecam, jesteśmy zadowoleni atmosferą i zajęciami na 100%

Parkowe Skrzaty - Skawina
Rafał Kiwior
5/5

Polecam

Parkowe Skrzaty - Skawina
Armen Harutyunyan
1/5

Nie polecam

Parkowe Skrzaty - Skawina
Ольга Главацкая
5/5

Parkowe Skrzaty - Skawina
Nina Zdrzenicka
5/5

Go up