Przedszkole Publiczne Zespołu Szkół Samorządowych - Andrychów

Adres: Beskidzka 20A, 34-120 Andrychów, Polska.
Telefon: 338754360.

Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole Publiczne Zespołu Szkół Samorządowych

Czy szukasz przedszkola publicznego w Andrychowie Poznaj Przedszkole Publiczne Zespołu Szkół Samorządowych znajdujące się w ul. Beskidzkiej 20A, 34-120 Andrychów

To miejsce jest idealne dla dzieci, które rozpoczynają swoją edukację. Oferują opiekę i naukę w przyjaznym otoczeniu. Przedszkole współpracuje z Zespołem Szkół Samorządowych, dzięki czemu możliwe jest ciągłe kształcenie w ramach tej samej placówki.

Aby się z nimi skontaktować, użyj numeru 338754360. Strona internetowa Przedszkola Publicznego Zespołu Szkół Samorządowych nie jest dostępna w chwili obecnej. Jednak możesz odwiedzić ich profil w serwisie Google My Business, aby uzyskać więcej informacji.

Specjalnością tej placówki jest szkolnictwo. Przedszkole Publiczne Zespołu Szkół Samorządowych ma 0 recenzji w serwisie Google My Business, w związku z czym średnia ocena wynosi 0/5.

Lokalizacja przedszkola jest bardzo dogodna. Znajduje się w centrum Andrychowa, w pobliżu innych instytucji publicznych i prywatnych. Dzieci mają tutaj możliwość korzystania z zielonych terenów oraz miejsc odpoczynku w okolicach.

Jeśli szukasz miejsca, w którym twoje dziecko będzie się rozwijało w ciekawej i przyjaznej atmosferze, to Przedszkole Publiczne Zespołu Szkół Samorządowych jest dobrym wyborem. Polecamy skorzystanie z oferty tej placówki i skontaktowanie się z nimi przez telefon lub serwis Google My Business.

Go up