Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów

Adres: Juliusza Słowackiego 4e, 34-120 Andrychów, Polska.
Telefon: 668396400.
Strona internetowa: przedszkolebystrzak.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Przedszkole Mały Bystrzak

Przedszkole Mały Bystrzak to przedszkole zlokalizowane w Andrychowie, przy Adresie: Juliusza Słowackiego 4e, 34-120 Andrychów, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 668396400 lub odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: przedszkolebystrzak.pl.

Specjalnością Przedszkola Mały Bystrzak jest oczywiście działalność przedszkolna, zapewniająca opiekę i naukę dzieciom w wieku przedszkolnym. Oprócz tego, istotne informacje dla osób z ograniczoną mobilnością są dostępne na ich stronie: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Firma ta cieszy się dobrą opinią wśród klientów, z 31 recenzjami na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Przedszkole Mały Bystrzak.

Dla osób poszukujących przedszkola dla swoich dzieci, Przedszkole Mały Bystrzak może być doskonałym wyborem ze względu na dogodną lokalizację, wysokie oceny oraz profesjonalną opiekę nad dziećmi. Znajduje się w spokojnej okolicy, co również może być atutem dla rodziców poszukujących bezpiecznego miejsca dla swoich pociech.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dowiedzeniem się więcej o Przedszkolu Mały Bystrzak, zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową. Możesz znaleźć tam więcej szczegółowych informacji oraz skontaktować się z nimi w sprawie zapisów lub wizyty.

Recenzje dla Przedszkole Mały Bystrzak

Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów
Natalia Widlarz-Barcik
5/5

Wspaniałe przedszkole!
Dziećmi opiekują się cudowne i zaangażowane Panie, cała kadra jest miła i profesjonalna.
Przedszkole zapewnia mnóstwo atrakcji oraz rozwijających i ciekawych zajęć. Edukacja również jest na wysokim poziomie, co zapewnia dobre przygotowanie do szkoły.
Dzieci chodzą chętnie do przedszkola, lubią spędzać tam czas, są zadowolone i szczęśliwe.
Placówka jest bardzo dobrze i bezpiecznie urządzona - dysponuje salą gimnastyczną, prywatnym ogrodem z placem zabaw oraz kolorowymi, czystymi, odpowiednio wyposażonymi salami.
Jesteśmy związani z Bystrzakiem od kilku lat i bardzo polecam to przedszkole!

Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów
Wojciech
5/5

Super przedszkole, gorąco polecam. Sympatyczna kadra, a dzieci czują się bezpiecznie w przedszkolu i chętnie do niego chodzą. Wiele zajęć dodatkowych. Polecam!

Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów
Edyta Gazda
5/5

Nasza córka 3 rok uczęszcza do przedszkola Mały Bystrzak, od samego początku trafiła na fantastyczne Panie, które sprawnie i wspierająco przeprowadziły nas przez okres adaptacji. Panie dbają o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci oraz ich rozwój. Pani Kasia oraz Pani Sylwia, a także Pani Anetka podchodzą w sposób bliskościowy do dzieci. W przedszkolu kładziona jest duża uwaga na aktywność, różnego rodzaju wyjazdy i atrakcje dla dzieci (baseny, wycieczki, wyjścia tematyczne, bale, itp.) Na uwagę zasługuje dobra komunikacjia z przedszkolem oraz Paniami, a także bogata oferta zajęć dodatkowych.

Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów
Sabina Dziedzic
5/5

Polecam serdecznie to przedszkole. Panie miłe i uśmiechnięte, rzetelnie wypełniające swoje obowiązki, a czasem nawet robią więcej niż mogłyby robić. Wspaniałe podejście do dzieci, panie organizują ciekawe zajęcia i doświadczenia. Cały personel jest uprzejmy, zawsze chętny do pomocy. Panie otwarte na wszelkie sugestie. Polecam!

Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów
Beata Hatala
5/5

Polecam serdecznie przedszkole,cudowna kadra,zaplanowany program,zdrowe zróżnicowane menu dla dzieci. Wszystko tak jak ma być,wysoki poziom. Moje dzieci wspominają przedszkole z wielkim sentymentem, wybierając to przedszkole na miejsce edukacji było najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć,serdecznie dziękuję całemu zespołowi i cieszę się że jesteście.

Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów
Justyna Handzlik
1/5

Rygor gorszy niz w wiezieniu. Sprytnie sformulowana umowa majaca na celu zdarcie kasy. Manipulacja celem dwklaracji o przystapieniu do grupy przedszkolnej starszakow w kolejnym roku. Byleby zapelnic wolne miejsca.
Obiady zaplacone za miesiac z gory, wyprawka 400, nawet jesli dziecko chodzilo kilka dni - ani myslą, zeby cokolwiek zwrocić. I wiele innych praktyk za ktore to przedszkole powinno byc na szarym koncu andrychwskich przedszkoli. NIE POLECAM !

Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów
Kasia Saferna
5/5

Polecam Klubik dla maluchów gdzie panuje cudowna domowa atmosfera, a przemiłe i ciepłe Panie, traktują nasze dzieci jak swoje. Nie wielka grupa sprawia, że panie mogą poświęcić maluchom więcej uwagi, zwłaszcza na początku kiedy przyzwyczajają się do nowej sytuacji. Organizują dużo kreatywnych zajęć plastycznych, ruchowych...i dużo spacerów 🙂 także nie ma nudy, a dzieci wracają do domu zadowolone:) Polecam.

Przedszkole Mały Bystrzak - Andrychów
Ewa Stuglik
5/5

Przedszkole zapewnia opiekę i edukację na najwyższym poziomie. Córka uwielbia chodzić do przedszkola. Zajęcia prowadzone są z pasją i zaangażowaniem. Jestem przekonana, że jest świetnie przygotowywana do rozpoczęcia swojej edukacji w szkole od przyszłego roku. Serdecznie polecam!

Go up