Przedszkole Publiczne nr.3 w Brzegu - Brzeg

Adres: Zielona 23, 49-306 Brzeg, Polska.
Telefon: 774045720.
Strona internetowa: pp3brzeg.pl.
Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Publiczne nr.3 w Brzegu

Przedszkole Publiczne nr.3 w Brzegu jest jedną z najlepszych placówek przedszkolnych w okolicy. Znajduje się pod adresem Zielona 23, 49-306 Brzeg, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 774045720. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: pp3brzeg.pl.

Specjalnością tego przedszkola są przedszkola, co oznacza, że zapewniają wysokiej jakości opiekę i edukację dla najmłodszych. Dodatkowo, istnieje parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Opinie na temat Przedszkola Publicznego nr.3 w Brzegu są bardzo pozytywne. Firma posiada aż 2 recenzje na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 5/5. To doskonały wynik, który świadczy o wysokim poziomie usług

Dla osób poszukujących najlepszej opieki przedszkolnej dla swojego dziecka, Przedszkole Publiczne nr.3 w Brzegu jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnym miejscu, z pełną dostępnością dla osób z niepełnosprawnościami, to miejsce, które zapewni Twojemu dziecku opiekę na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do kontaktu z Przedszkolem Publicznym nr.3 w Brzegu poprzez ich stronę internetową. Nie wahaj się i sprawdź, dlaczego są tak wysoko oceniani przez rodziców. Możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie w najlepszych rękach

Recenzje dla Przedszkole Publiczne nr.3 w Brzegu

Przedszkole Publiczne nr.3 w Brzegu - Brzeg
Kominiarz Lubsza
5/5

Przedszkole Publiczne nr.3 w Brzegu - Brzeg
Paulina Zarychta
5/5

Go up