Przedszkole Publiczne nr 2 - Brzeg

Adres: Ofiar Katynia 9, 49-300 Brzeg, Polska.
Telefon: 774045985.
Strona internetowa: pp2brzeg.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przedszkole Publiczne nr 2

Przedszkole Publiczne nr 2 znajduje się pod adresem Ofiar Katynia 9, 49-300 Brzeg, Polska. Jest to placówka edukacyjna specjalizująca się w oferowaniu usług przedszkolnych dla najmłodszych. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 774045985. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: pp2brzeg.edu.pl.

Przedszkole Publiczne nr 2 specjalizuje się głównie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki, zabawy i rozwoju. Jedną z cech wyróżniających tę placówkę jest parking dostępny dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazna dla rodzin z dziećmi o specjalnych potrzebach.

Opinie na temat Przedszkola Publicznego nr 2 są pozytywne, firma posiada aż 7 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących profesjonalnego i przyjaznego przedszkola dla swoich dzieci, Przedszkole Publiczne nr 2 może być doskonałym wyborem. Zlokalizowane w Brzegu, oferuje wsparcie w rozwoju najmłodszych oraz zapewnia im odpowiednie warunki do nauki i zabawy.

Rekomendacja: Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, skontaktuj się z Przedszkolem Publicznym nr 2 poprzez ich stronę internetową. Znajdziesz tam więcej informacji oraz będziesz mógł umówić się na spotkanie z personelem placówki. Nie zwlekaj, zainwestuj w przyszłość swojego dziecka już teraz

Recenzje dla Przedszkole Publiczne nr 2

Przedszkole Publiczne nr 2 - Brzeg
Oliwier Brzeziński
5/5

Moje dawne przedszkole, mało pamiętam ale Mama mówi że w porównaniu do innego, pobliskiego przedszkola, panie które opiekują się dziećmi są o wiele milsze. Zapewnię dalej serwują dzieciom smaczne obiady.

Przedszkole Publiczne nr 2 - Brzeg
Monika Golik
5/5

Córka uwielbia tam chodzić, uczy się coraz to nowszych rzeczy, piosenek itp.,widzę jak się tam rozwija, jedzenie bardzo jej smakuje i co najważniejsze Panie, które tam pracują są bardzo miłe, opiekuńcze i życzliwe. Pani Dyrektor to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, pełna empatii i zawsze dostępna dla rodzica. Polecam z całego serca!

Przedszkole Publiczne nr 2 - Brzeg
Grzegorz Gizycki
5/5

Syn bardzo dobrze wspomina przedszkole (15 lat) , obecnie córka też bardzo zadowolona (5lat).
My jako rodzice, złego słowa nie powiemy. Nigdy nie spotkaliśmy się z nieprzyjemnościami. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Przedszkole Publiczne nr 2 - Brzeg
Moritaka Saiko
1/5

W przedszkolu nr. 2 nie są przestrzegane żadne normy sanitarne ani obostrzenia związane z covid19. Opiekunka dzieci pani Sylwia podczas całkowitego zakazu przynoszenia jedzenia do szkoły robi sobie jedzenie w domu i wesoło zjada na terenie przedszkola. Dzieci biegają zasmarkane i z ospą, nikt na to nie patrzy nawet przy codziennym wypełnianiu raportu zdrowotnego dziecka. Burdel

Przedszkole Publiczne nr 2 - Brzeg
Anna Błaźniak
5/5

Wspaniałe przedszkole,panie uprzejme i dzieci je uwielbiają ?

Przedszkole Publiczne nr 2 - Brzeg
KK
2/5

Jedno z najgorszych przedszkoli z jakimi miałam do czynienia.

Przedszkole Publiczne nr 2 - Brzeg
Justyna Świetalska
5/5

Go up