Przedszkole nr 16 Samorządowe - Piotrków Trybunalski

Adres: Jarosława Daniłowskiego 3, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska.
Telefon: 447310806.
Strona internetowa: przedszkole16.piotrkow.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 16 Samorządowe

Przedszkole nr 16 Samorządowe to przyjazne i profesjonalne przedszkole, zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim. Znajduje się pod adresem: Adres: Jarosława Daniłowskiego 3, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska. Jest to miejsce, które dba o rozwój i edukację najmłodszych, oferując wysokiej jakości opiekę i naukę.

Przedszkole nr 16 Samorządowe jest dostępne pod numerem telefonu: Telefon: 447310806. Można również odwiedzić ich stronę internetową: Strona internetowa: przedszkole16.piotrkow.pl.

Jedną z głównych specjalności placówki jest organizacja przedszkola, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Specjalności: Przedszkole. Dodatkowo, warto zauważyć, że Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Opinie o Przedszkolu nr 16 Samorządowym są bardzo pozytywne, firma posiada aż 2 recenzje na Google My Business. Średnia opinia: 5/5. To dowodzi wysokiej jakości usług, które świadczy placówka i zadowolenia klientów.

Dla każdej osoby poszukującej profesjonalnego i przyjaznego przedszkola dla swojego dziecka, Przedszkole nr 16 Samorządowe jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim, oferuje kompleksową opiekę i wsparcie w rozwoju najmłodszych. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie.

Przedszkole nr 16 Samorządowe to miejsce, gdzie edukacja i opieka idą w parze, zapewniając dzieciom bezpieczne i przyjazne środowisko do rozwoju.

Recenzje dla Przedszkole nr 16 Samorządowe

Przedszkole nr 16 Samorządowe - Piotrków Trybunalski
Vera Koshutina
5/5

Radzę !!!! Bardzo dobry wykrywacz i jej siostra i mama. Wspaniali wychowawcy, dobre nastawienie do dziecka. Bardzo dziękuję.

Przedszkole nr 16 Samorządowe - Piotrków Trybunalski
Bartosz Pisarek
5/5

?

Go up