Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy - Piotrków Trybunalski

Adres: Henryka Sienkiewicza 7, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska.
Telefon: 447339299.
Strona internetowa: przedszkole1.piotrkow.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy

Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy to renomowane przedszkole znajdujące się pod adresem Henryka Sienkiewicza 7, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska. To placówka edukacyjna, która skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości opieki i edukacji dla najmłodszych dzieci. Z łatwością można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 447339299.

Na stronie internetowej przedszkole1.piotrkow.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, kadry pedagogicznej oraz aktualności z życia przedszkola. Specjalnością Przedszkola nr 1 Samorządowego im. J. Brzechwy jest właśnie praca z najmłodszymi uczniami, zapewniając im wszechstronny rozwój oraz przyjazne i bezpieczne środowisko.

Przedszkole cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i opiekunów. Zdaniem użytkowników Google My Business, firma posiada 4 recenzje, a średnia opinia wynosi 5/5. To doskonały wskaźnik jakości świadczonych usług oraz zaangażowania personelu w opiekę nad dziećmi.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości przedszkola, Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim, placówka oferuje kompleksową opiekę oraz wszechstronne wsparcie w rozwoju najmłodszych.

Zachęcamy do kontaktu z Przedszkolem nr 1 Samorządowym im. J. Brzechwy poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na spotkanie z personelem pedagogicznym. To miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Recenzje dla Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy

Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy - Piotrków Trybunalski
Marcin Słowiński
5/5

Po 20 latach ponownie odwiedzając progi przedszkola nr.1 Muszę powiedzieć że miałem okazję uczyć się i poznawać świat w przedszkolu najwspanialszym na całym świecie. Wspaniała kadra przedszkolanek. Zwłaszcza Pani dyrektor, która była dla mnie jak i będzie z pewnością dla przyszłych dzieci autorytetem dobrego człowieka. Wspaniałe wspomnienia i z pewnością dzięki temu magicznemu miejscu wszedłem w doroślejsze życie jako lepszy człowiek. Pozdrawiam! 🙂

Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy - Piotrków Trybunalski
cyrk nowellis
5/5

Fantastyczne przedszkole z przemiłymi paniami.

Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy - Piotrków Trybunalski
Bartosz Pisarek
5/5

?

Przedszkole nr 1 Samorządowe im. J. Brzechwy - Piotrków Trybunalski
Paulina Moneta
5/5

Go up