Przedszkole Niepubliczne Nio-Nio - Wadowice

Adres: Stefana Żeromskiego 2, 34-100 Wadowice, Polska.
Telefon: 726468999.
Strona internetowa: przedszkolenionio.pl.
Specjalności: Przedszkole, Opieka przedszkolna.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Niepubliczne Nio-Nio

Przedszkole Niepubliczne Nio-Nio to place, który zasługuje na uwagę wszystkich rodziców, którzy szukają pewnego i przyjaznego miejsca dla swoich dzieci. Ubicowane na adresie Stefana Żeromskiego 2 w Wadowicach, oferuje ono wspaniałe warunki rozwoju dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Czym charakteryzuje się Przedszkole Niepubliczne Nio-Nio

Specjalnością tego przedszkola jest opieka przedszkolna oraz edukacja przedszkolna. Dzieci mają możliwość rozwijania się w wielu dziedzinach, takich jak: kreatywność, wrażliwość na piękno otaczającego świata, umiejętności społeczne i wiele innych.
Przedszkole to miejsce dostępne dla każdego dziecka, w tym dla tych, które potrzebują wózka inwalidzkiego. Wejście do budynku jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
* Na temat Przedszkola Niepublicznego Nio-Nio dostępne jest 1 recenzja na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i pozytywnym nastawieniu rodziców do tej instytucji.

Zalecamy zwiedzenie strony internetowej Przedszkola Niepublicznego Nio-Nio pod adresem . Znajdą tam wiele cennych informacji na temat przedszkola, jego misji, wizji i oferty edukacyjnej.

W Przedszkolu Niepublicznym Nio-Nio dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty i umiejętności w przyjaznej i pewnej atmosferze. Personel przedszkola zapewni opiekę i wsparcie w każdym momencie.

Zalecamy skorzystanie z możliwości kontaktu przez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować miejsce dla swojego dziecka. Przedszkole Niepubliczne Nio-Nio czeka na was i twoje dzieci

Recenzje dla Przedszkole Niepubliczne Nio-Nio

Przedszkole Niepubliczne Nio-Nio - Wadowice
Sylwia Frączek
5/5

Szczerze polecam. Dziękujemy za wspólną przygodę 🙂

Go up