Niepubliczne Przedszkole Tęcza - Wadowice

Adres: Wojska Polskiego 17, 34-100 Wadowice, Polska.
Telefon: 334833700.
Strona internetowa: przedszkole-tecza.com.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Tęcza

Niepubliczne Przedszkole Tęcza, ul. Wojska Polskiego 17, 34-100 Wadowice, Polska, jest doskonałym wyborem dla rodziców, którzy szukają wysokiej jakości opieki i edukacji dla swoich dzieci.

Przedszkole Tęcza specjalizuje się w opiece i rozwijaniu umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym. Znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji, przy ul. Wojska Polskiego 17 w Wadowicach, co ułatwia dzieciom i ich opiekunom dojazd.

Kontakt z przedszkolem możliwy jest poprzez numer telefonu 334833700 lub poprzez oficjalną stronę internetową przedszkole-tecza.com.pl.

Przedszkole Tęcza cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców i opiekunów. Ma aktualnie 4 recenzje na Google My Business, z średnią oceną 5/5.

Jednym z wielu atutów Przedszkola Tęcza jest fakt, że jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach. To czyni je bardziej przyjaznym miejscem dla wszystkich dzieci.

Przedszkole Tęcza oferuje również wiele aktywności i zajęć edukacyjnych, które pomagają w rozwijaniu umiejętności dzieci i przygotowują je do szkoły podstawowej.

Jeśli szukasz wysokiej jakości opieki i edukacji dla swojej córki lub syna, Przedszkole Tęcza jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej lub skontaktowanie się z nimi bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Tęcza

Niepubliczne Przedszkole Tęcza - Wadowice
Aga Czechowska
5/5

Bardzo jesteśmy zadowoleni ze żłobka!!! Ciocie stają na wysokości zadania, otaczają dzieci profesjonalna opieką , cierpliwością i widać robią to z miłością do tego trudnego zawodu:) Każdą sprawę można z Paniami obgadać i wyjaśnić, słuchają uważnie wszystkiego co rodzić mówi , podpowiada i o co prosi. Bardzo polecamy !!! Dziękuję w imieniu Naszym i Synka !!!?

Niepubliczne Przedszkole Tęcza - Wadowice
Kic_kic _kop
5/5

Polecam przedszkole w Zatorze! Panie cudowne ! Dziecko zadowolone czego można chcieć więcej:)

Niepubliczne Przedszkole Tęcza - Wadowice
Igor
5/5

Fantastyczne miejsce i fantastyczni ludzie.

Niepubliczne Przedszkole Tęcza - Wadowice
Małgorzata Maciejczyk
5/5

Go up