Przedszkole Montessori - Łódź

Adres: Wiączyńska 13C, 92-760 Łódź, Polska.
Telefon: 426760137.
Strona internetowa: przedszkolemontessori.info.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 29 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole Montessori

Przedszkole Montessori to placówka edukacyjna dla najmłodszych, która wyróżnia się innowacyjnym podejściem do nauczania opartym na metodzie Montessori. Znajduje się pod adresem Wiączyńska 13C, 92-760 Łódź, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców Łodzi i okolic. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 426760137 lub odwiedzić ich stronę internetową przedszkolemontessori.info.

Specjalnością Przedszkola Montessori jest przede wszystkim prowadzenie przedszkola, gdzie dzieci mogą rozwijać się w sposób naturalny i zgodny z ich indywidualnym tempem. Dodatkowo, warto zauważyć, że placówka jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych, co potwierdza informacja o dostępie dla osób na wózkach.

Opinie na temat Przedszkola Montessori są bardzo pozytywne, co potwierdza 29 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących miejsca dla swojego dziecka, Przedszkole Montessori może być doskonałym wyborem ze względu na innowacyjne podejście do nauczania oraz pozytywne opinie od innych rodziców. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej oraz umówić się na spotkanie z personelem placówki.

Recenzje dla Przedszkole Montessori

Przedszkole Montessori - Łódź
Ewelina Rakowska
5/5

Polecam Przedszkole Montessori, to wyjątkowe miejsce... Wykwalifikowana kadra, Panie bardzo empatyczne, wyczulone na dobro dziecka. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, moja córka w tym roku kończy swoją przygodę z Przedszkolem, wiem że będzie jej brakowało wspaniałych cioć i nie tylko. Przedszkole oferuje wiele zajęć dodatkowych tj angielski, drużyna kangura, zumba czy piłka nożna. Panie dbają o rozwój dzieci pod kątem ich zainteresowań, uczą samodzielności. Sale są bardzo dobrze wyposażone i kąciki zainteresowań często się zmieniają. Kadra ma też wiele pomysłów na dodatkowe aktywności dzieci, jak sadzenie
roślinek czy stworzenie kuchni błotnej dla dzieci.Spory plac zabaw to świetne miejsce zabaw dla dzieci, często na nim przebywają, Panie organizują wycieczki bliższe i dalsze, w naprawdę ciekawe miejsce. Co roku jest organizowany festyn z okazji dnia dziecka, to wyjątkowy dzień, dzieci mają wtedy moc atrakcji typu, dmuchańce, animacje, warkoczyki, zawody, tatuaże, i wiele innych. Zastanawiam się nad minusami Przedszkola, może jedynie odległość jaka muszę przebyć by do niego dojechać ?

Przedszkole Montessori - Łódź
Monika M.
5/5

Przedszkole godne polecenia.Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, oparte na metodzie Montessori, jest sporo zajęć dodatkowych, organizowane są wycieczki w różne ciekawe miejsca. Dziecko zostaje z chęcią i jest zadowolone, często opowiada co robiło danego dnia. Panie są bardzo miłe i pomocne. Jesteśmy zadowoleni z opieki oraz widzimy, że obecność w przedszkolu przekłada się na rozwój dziecka.

Przedszkole Montessori - Łódź
Iwona Cieśla Flywheel PR & Digital
5/5

Bardzo dobre przedszkole, nauczyciel z którym współpracujemy do 3 lat posiada ogromną wiedzę dotyczącą rozwoju dziecka i sposobów jego stymulowania. Sala wyposażona w mnóstwo pomocy Montessori, schludna, zachęcająca do podejmowania działań twórczych. Sala gimnastyczna i przestronny, dobrze wyposażony plac zabaw do dodatkowe atuty przedszkola. Organizowany jest szereg aktywności dla dzieci. Moje dziecko uwielbia tam chodzić, co sprawia, że i mi serce się raduje. Nie ma dnia, abym nie musiała czekać w drzwiach, bo akurat robi coś bardzo dla niego ważnego. Polecam wszystkim rodzicom, którzy w przedszkolu szukają miejsca wspierającego rozwój swojego dziecka.

Przedszkole Montessori - Łódź
Fundacja Stop Wykluczeniu
5/5

Przedszkole Montessori to świetna placówka edukacyjno-wychowawcza. Polecam wszystkim zatroskanym o swoje pociechy rodzicom. W przedszkolu panuje miła atmosfera, dzieci mają doskonałą opiekę. Jest mnóstwo rozwojowych zajęć dydaktycznych, wycieczek i innych atrakcji. Kadra dba o jak najlepsze przygotowanie dzieci do przejścia z okresu przedszkolnego do 1 klasy. PRZEDSZKOLE MARZENIE !!

Przedszkole Montessori - Łódź
D. Szczepański
5/5

Przedszkole jest na prawdę godne polecenia. Dzieci czują się tam bardzo dobrze i chętnie do niego chodzą, na co ogromny wpływ ma wykwalifikowana i przesympatyczna kadra. Z naszej strony, bez wątpienia, na wyróżnienie zasługuje p. Marta Lewkowicz za niebywałą wiedzę, fantastyczne podejście do dzieci i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Przedszkole organizuje liczne zajęcia dodatkowe, wycieczki i imprezy integracyjne. Polecamy!

Przedszkole Montessori - Łódź
Katarzyna Jeziorska
5/5

Najcudowniejsze Przedszkole dla moich dzieci, a mam ich dwoje wspaniała Kadra Pedagogiczna, dobrze przygotowana do swojej pracy, moje dzieci są najszczęśliwsze że mogą przebywać i rozwijać się w tak cudownym Przedszkolu. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim rodzicom aby znalazły takie wspaniale przedszkole do swoich dzieci.

Przedszkole Montessori - Łódź
Adam Osuch
5/5

Miarą mojej oceny przedszkola jest to jak ocenia je moje dziecko, a syn uwielbia tam chodzić, pobyt w przedszkolu przysparza mu mnóstwo radości, codziennie z entuzjazmem opowiada o dniu pełnym wrażeń spędzonym w przedszkolu. Zajęcia grupowe i indywidualne nakierunkowane na aktywność dziecka, częste wycieczki, dużo ciekawych zajęć popołudniowych. Bardzo dobre przedszkole, polecam!

Przedszkole Montessori - Łódź
Bogusława Ciechomska
5/5

Uwielbiam to przedszkole, atmosferę oraz zaangażowanie osób w nim pracujących. Przedszkole ma znakomite, wysokiej jakości pomoce edukacyjne, duży plac zabaw, świetny catering, czego chcieć więcej? Moje dziecko jest tu szczęśliwe, a to dla mnie najważniejsze.

Go up