Przedszkole Miejskie nr 229 - Łódź

Adres: Artura Gliszczyńskiego 3B, 92-613 Łódź, Polska.
Telefon: 426488074.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole Miejskie nr 229

Przedszkole Miejskie nr 229 to jedna z najlepszych placówek przedszkolnych w Łodzi. Znajduje się pod adresem Artura Gliszczyńskiego 3B, 92-613 Łódź, Polska i jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 426488074.

Specjalnością tego przedszkola jest Przedszkole, co oznacza, że dzieci są tutaj doskonale przygotowywane do dalszej edukacji. Ponadto, warto zauważyć, że jest to miejsce przyjazne dla wszystkich - Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Jeśli chodzi o opinie, Przedszkole Miejskie nr 229 cieszy się bardzo dobrą reputacją. Na platformie Google My Business można znaleźć aż 4 recenzje, a średnia ocena wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokim poziomie usług i zaufaniu, jakim cieszy się placówka.

Dla osób poszukujących najlepszego miejsca dla swojego dziecka, Przedszkole Miejskie nr 229 jest doskonałym wyborem. Dzięki doskonałej lokalizacji, przyjaznej atmosferze i wysokim standardom edukacyjnym, można być pewnym, że tutaj maluchy będą w najlepszych rękach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Przedszkolu Miejskim nr 229 i zarezerwować miejsce dla swojego dziecka, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej. Możesz znaleźć tam więcej szczegółowych informacji oraz skontaktować się z nimi w prosty i wygodny sposób. Nie zwlekaj - zapoznaj się z ofertą już teraz!

Recenzje dla Przedszkole Miejskie nr 229

Przedszkole Miejskie nr 229 - Łódź
Dominika Krych
5/5

Przesympatyczna i empatyczna kadra pedagogiczna oraz pomocnicza. Dla Pań Cioć- nie istnieje słowo ,,niemożliwe". Ogrom zaangażowania przekłada się na jakość każdego dnia w przedszkolu.

Przedszkole Miejskie nr 229 - Łódź
Ewa Tyczkowska
5/5

Wspaniałe miejsce dla dzieci pod każdym względem. Przesympatyczna atmosfera na samym wejściu dzięki empatycznym Paniom, które witają dzieci. Pani Dyrektor i Grono Pedagogiczne oraz Panie z kadry gospodarczej z Prawdziwego Powołania.

Przedszkole Miejskie nr 229 - Łódź
Maksymilian Lutek
4/5

Przedszkole Miejskie nr 229 - Łódź
Paulina Czerwińska
4/5

Go up