Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne

Adres: Sarenki 2, 05-540 Zalesie Górne, Polska.
Telefon: 607348304.
Strona internetowa: hula-hop.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Hula Hop

Przedszkole Hula Hop to przedszkole zlokalizowane w Zalesie Górnym w Polsce. Znajduje się pod adresem Sarenki 2, 05-540 Zalesie Górne. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 607348304. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej hula-hop.pl.

Specjalnością Przedszkola Hula Hop jest oczywiście opieka i edukacja przedszkolna. Firma ta cieszy się dobrą opinią wśród klientów, mając aż 21 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 5/5, co świadczy o wysokim poziomie usług świadczonych przez to przedszkole.

Przedszkole Hula Hop oferuje wysokiej jakości opiekę dla najmłodszych, zapewniając im stymulujące zajęcia edukacyjne oraz opiekę na najwyższym poziomie. Ich lokalizacja w Zalesie Górnym sprawia, że jest to dogodne miejsce dla rodzin z okolicznych miejscowości.

Dla osób poszukujących bezpiecznego i rozwijającego środowiska dla swoich dzieci, Przedszkole Hula Hop jest doskonałym wyborem. Zespół profesjonalistów dba o wszechstronny rozwój maluchów, stawiając na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni Twojemu dziecku nie tylko opiekę, ale również rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze, to Przedszkole Hula Hop jest idealnym wyborem dla Ciebie. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie.

Recenzje dla Przedszkole Hula Hop

Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne
Justyna Gładecka
5/5

Najwspanialsze miejsce na ziemi dla dzieci. Cudowny żłobek, gdzie dzieci czują się jak w domu, zaopiekowane przez wspaniałe ciocie z najlepszymi kwalifikacjami. Przedszkole spełniające najwyższe standardy począwszy od wykwalifikowanego personelu po wyposażenie samego miejsca. Przesympatyczna Pani Dyrektor, która rozmawia z każdym rodzicem i jest nastawiona na współpracę. Pełen profesjonalizm. Edukacja nastawiona na dzieci. Glottodydaktyka niesamowicie rozwijająca dziecięce umysły i całościowe obcowanie z językiem angielskim. Wspaniale jest patrzeć jak już nawet 3 latki z łatwością posługują się obcym językiem. Mnóstwo zajęć dodatkowych, wycieczki, spotkania z rodzicami, rodzinne festyny. To wszystko można znaleźć w tym fantastycznym miejscu. Polecam!!!

Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne
Marta R.
5/5

Wspaniała rodzinna atmosfera ❤️❤️❤️ W tym przedszkolu było dwóch moich synów. Bardzo zaskoczył mnie nacisk na edukację co oczywiście jest pozytywne. Dzieci przez zabawę poznają litery i w naturalny sposób się z nimi zaznajamiają - to właśnie glotto. Śpiewają o literach, grają w gry. Druga sprawa - język angielski, obecnie jest ciocia która rewelacyjnie prowadzi zajęcia. Drugi syn rocznik 2018 potrafi powiedzieć kilkadziesiąt słów w języku angielskim.
W przedszkolu jest mini małpi gaj jakby ktoś potrzebował atrakcji dla dziecka po przedszkolu.
Dzieci spędzają dużo czasu na dworze.
Są liczne pikniki dla całych rodzin ale wszyscy tworzyli społeczność przedszkola ❤️
No i najważniejsza część - kuchnia. Panie kucharki gotują wspaniałe posiłki a zupki to już legenda obnoszą się po okolicy. Wspominają je nawet nastolatkowie ❤️

Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne
Marta Dudziewicz
5/5

To najlepsze przedszkole w Zalesiu i okolicach Piaseczna (przerobiłam 4 różne). Cudowne ciepłe miejsce z którego dzieci nie chcą wychodzić. Córka spędziła w nim cudowne 4 lata. Pani właścicielka to osoba z powołaniem. Kadra super, obiekt świetny, bardzo dużo zajęć i atrakcji ale także luzu dla dzieciaków (i rodziców). Dobre jedzenie, wysoki poziom angielskiego, wielki leśny ogród, rozsądny uczciwy cennik. Polecam z całego serca z czystym sumieniem i zazdroszczę przyszłym klientom 😉

Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne
Kezsel N
5/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z oferty edukacyjnej jaką proponuje Hula hop tak samo jak 10 lat temu kiedy wybraliśmy to przedszkole dla pierwszego syna. Cudowna okolica, codzienny kontakt z przyrodą i mnóstwo wykraczających poza podstawę programową i rozbudzających ciekawość naszego syna zajęć i aktywności twórczych. Po zeszłorocznych zajęciach prowadzonych w ramach Letniej akademii sztuki! okazało się że mamy w domu małego artystę tworzącego własne arcydzieła☺️ Bardzo nam się podoba , że dzieci mają kontakt z żywą muzyka jak np. cykl comiesięcznych koncertów Filharmonii Narodowej.
Dziękujemy pani Iwonie Wiśniewskiej za tworzenie drugiego domu dla naszych dzieci!
Polecamy

Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne
Paula Aksułaz
5/5

Przedszkole Hula-Hop to najlepsze miejsce, jakie mogłam sobie wymarzyć dla mojego dziecka. Entuzjazm i profesjonalne podejście do dziecka, jakie biją od Cioć, sprawiało, że syn nawet w weekendy chciał chodzić do Przedszkola. Angielski na wysokim poziomie, ciekawe zajęcia, eksperymenty, mnóstwo różnorodnych wycieczek, glottodydaktyka (nauka literek w formie zabaw klockami Logo i muzyki), małpi gaj w budynku przedszkola, szeroki wybór zajęć dodatkowych np. LEGO , ceramika, tańce, judo- to wszystko sprawia, że Hula- Hop to najlepszy wybór dla każdego dziecka.
Zarówno ja, jak i syn, z całego serca polecamy Przedszkole Hula- Hop!!!

Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne
Marta Rzepecka
5/5

Cudowne miejsce! Bogaty program zajęć od angielskiego, przez wspaniałe Glottozabawy ułatwiają naukę pisania i czytania nie tylko po polsku, ale i po angielsku. Sala zabaw „małpi gaj” w placówce, wspaniali pedagodzy i wyśmienite jedzenie. Jakbym mogła sama bym tam pochodziła ?.

Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne
Andrzej Ekiel
5/5

Początkowo córka chodziła do prywatnego przedszkola w Wilanowie. Kiedy się przenieśliśmy do ZG zdecydowaliśmy się posłać ją do Hula- Hop. I była to najlepsza decyzja. Poprzednie przedszkole się nie umywa (choć czesne było tam dużo wyższe). Super kadra oraz Pani Dyrektor, pyszne jedzenie, ciekawe zajęcia. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że niebawem posyłamy do Hula- Hop młodszą córką. A jedyną wadą jest to, że czasem trudno córkę z przedszkola zabrać.

Przedszkole Hula Hop - Zalesie Górne
Małgorzata Marczak
5/5

Wymarzone przedszkole dla każdego dziecka! Moja wnuczka jest zachwycona, uczęszczając do miejsca, z którego wraca przeszczęśliwa i opowiada, co ciekawego robiła i jak wspaniale spędziła czas. Rozśpiewana, powtarza słowa i piosenki w języku angielskim oraz wskazuje na literki w swoim otoczeniu i odczytuje proste wyrazy,co sprawia jej wiele radości. Przynosi piękne, wykonane różnymi technikami prace plastyczne i nigdy nie chce wychodzić z przedszkola. Często, gdy ją odbieram, wnuczka bawi się w kulkach- małpim gaju, które dostępne jest dla wszystkich dzieci. Cudownie spędzony czas! Jesteśmy wdzięczni Pani Dyrektor- Iwonie Wiśniewskiej - za tworzenie tak cudownej placówki z tak bogatym programem edukacyjnym i otwartej na potrzeby każdego dziecka i rodzica! Dziękujemy z całego serca!

Go up