Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne

Adres: Sarenki 1, 05-540 Zalesie Górne, Polska.
Telefon: 737165119.
Strona internetowa: edukacjaprzygodowa.pl.
Specjalności: Centrum edukacji.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Edukacja Przygodowa Zalesie Górne

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne to miejsce, które oferuje unikalne doświadczenia edukacyjne w malowniczej okolicy Zalesie Górne w Polsce. Znajduje się pod adresem Adres: Sarenki 1, 05-540 Zalesie Górne, Polska. oraz jest dostępne pod numerem telefonu Telefon: 737165119.

Specjalizują się w Centrum Edukacji, co oznacza, że ich programy edukacyjne są dynamiczne, angażujące i pomagają uczestnikom rozwijać umiejętności w praktyczny sposób. Oprócz tego, firma oferuje parking dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej dostępna dla różnorodnych grup.

Na Stronie internetowej: edukacjaprzygodowa.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych programów edukacyjnych, harmonogramów oraz możliwości kontaktu z nimi. Jest to świetne miejsce do odwiedzenia dla osób poszukujących interaktywnych form nauki w otoczeniu przyrody.

Opinie na temat Edukacji Przygodowej Zalesie Górne są pozytywne, firma posiada aż 16 recenzji na Google My Business, co świadczy o zadowoleniu klientów. Średnia ocena wynosi 4/5, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Dla osób poszukujących unikalnych doświadczeń edukacyjnych, kontakt z Edukacją Przygodową Zalesie Górne może być strzałem w dziesiątkę. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby dowiedzieć się więcej o ich ofercie

Recenzje dla Edukacja Przygodowa Zalesie Górne

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne
Magdalena Pawlowska
5/5

Miejsce z duszą, w którym stawia się na prawdziwe relacje i komunikację opartą na porozumieniu. Polecam świadomym rodzicom, którzy nie szukają „ładnego opakowania” i nienagannej przestrzeni, ale miejsca, które naprawdę chce wyjść na przeciw potrzebom Twojego dziecka.

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne
不満親
1/5

Miejsce, które kiedyś było świetne, zmieniło się w chwyt na pieniądze.
Przez wiele lat było to świetnie miejsce dla dzieci, łączyło Edukację z Przygodą, wedle z nazwą. Jednak w przeciągu ostatnich dwóch lat, stało się zwyczajną szkołą, w której lekcja jest jedna, ale trzeba siedzieć jeszcze 3 razy dłużej. Dorośli odnoszą się do dzieci jak do zwierząt, krzyczą, grożą, i wydają niesprawiedliwe wyroki bazując się tylko na stereotypach. Duża część z nich nie ma nawet wykształcenia niezbędnego do obchodzenia się z dziećmi. Miejsce absolutnie nie warte swojej ceny.

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne
OxtailJungle
1/5

Przez pierwsze 2 dni półkolonie wydają się byś super. Ale niestety grafik dnia wygląda następująco: przychodzimy o 9:00-9:30 rano i odrazu idziemy do lasu. Spędzamy tam 4h beż żadnych większych aktywności, co nie oznacza że ich nie ma ponieważ są. Potem wracamy do obozu, ta jemy obiad i spędzimy kolejne 3h nic nie robiąc, mowie tu o zajęciach dla dzieci w wieku 10-14 lat ponieważ 7 letnie dzieci zapewne będą się lepiej bawić. Na obozie niektórzy "nauczyciele" mają bardzo opryskile podejście do dziecka i wyrażają się poprostu źle, bez szacunku. Niebezpieczne zabawy nie są prowadzone zbyt dobrze, nie mają żadnych zabezpieczeń ani fachowego sprzętu przez co wiele dzieci odchodziło od zabawy z płaczem. Starsi często słuchają bardzo wulgarnej muzyki przy młodszych a opiekunowie z tym nic nie robią. Lecz niektórzy opiekunowie są naprawdę mili. Oceniam półkolonie na 1 gwiazdkę. Nie polecam

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne
Ilona Masztalerz
5/5

W Edukacji Przygodowej urządzaliśmy synowi 7 urodziny. Dzieci były zachwycone, rodzice również;-) Animatorzy (dwóch Janków;-) mają świetny kontakt z dziećmi, potrafili zainteresować 7-8 latków, ale też 4-latki chętnie uczestniczyły w zadaniach. Część zabaw odbywała się w domu, część w ogrodzie więc w razie niepogody jest opcja zabawy w domu. Na zewnątrz znajduje się duży ogród z wielką trampoliną i dwoma domkami na drzewie zbudowanymi przez dzieci uczące się w ramach edukacji domowej. Bardzo polecam!

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne
Pan Maniusio
1/5

Nie polecam, dziecko wzięte na adaptacje i zadowolone bardzo mu się podobało. Na ostatnią chwilę się dowiedzieliśmy, że jednak nie bedzie przyjęte i to jeszcze musiałam się sama upominac informacji zwrotnej, mimo umówionej wczesniej rozmowy. Za to jak potraktowano nas i nasze dziecko nawet 1 gwiazdki bym nie dała. Powinna być większa kontrola takich szkół. Typowa segregacja dzieci.

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne
Justyna Janiewicz
5/5

Cudowne miejsce i bardzo fajni ludzie, którzy to miejsce tworzą. Mój syn uwielbia 🙂

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne
Ignacy Karczewski
1/5

Słabe miejsce. Nie najlepsze jedzenie a także źle zachowanie nauczycieli. Nie polecam

Edukacja Przygodowa Zalesie Górne - Zalesie Górne
Miauki
5/5

Nie wiem w jaki sposób mam ocenić budynek ale fajnie tam, miło też jest i ogółem super

Go up