Przedszkole Fale -

Telefon: 914540070.

Specjalności: Nauczyciel prywatny, Szkoła podstawowa, Service establishment, Przedszkole, Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole Fale

Przedszkole Fale to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres usług związanych z nauką i wychowaniem dzieci. Znajduje się w [adres], co sprawia, że jest łatwo dostępna dla rodzin z okolicznych miejscowości. Głównym celem Przedszkola Fale jest zapewnienie dzieciom wszechstronnego rozwoju poprzez indywidualne podejście do każdego ucznia.

Specjalnością Przedszkola Fale są nauczyciele prywatni, szkoła podstawowa, usługi edukacyjne oraz prowadzenie przedszkola. Dzięki temu oferta placówki jest kompleksowa i dostosowana do różnych potrzeb dzieci i ich rodziców.

Jedną z głównych zalet Przedszkola Fale są wysoko wykwalifikowani nauczyciele, którzy dbają o rozwój intelektualny i emocjonalny swoich podopiecznych. Placówka stawia również duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych i kreatywności u dzieci, co sprawia, że nauka staje się interesująca i angażująca.

Przedszkole Fale posiada 8 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących profesjonalnej placówki edukacyjnej dla swoich dzieci, Przedszkole Fale jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferuje szeroki zakres specjalności oraz cieszy się pozytywnymi opiniami. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową w celu uzyskania dodatkowych informacji i zapisania dziecka na zajęcia.

Recenzje dla Przedszkole Fale

Przedszkole Fale -
Joanna P
5/5

Bardzo fajne miejsce, Wygoda ze względu na to , że przedszkole i szkoła znajdują się tuż obok siebie , w jednym budynku. Kuchnia pysznie gotuje, kadra wspaniała, indywidualne podejście do każdego dziecka, nowoczesna infrastruktura, z dala od zgiełku i centrum miasta. Przedszkolne autobusy dowożą tu dzieci z całego Szczecina.

Przedszkole Fale -
Piotr Waloch
5/5

Mam dziecko w przedszkolu i córkę w Szkole Fale. Dzieci zadowolone, indywidualnie traktowane a przy tym nie zepsute! (gratulacje dla kadry) są tam zdrowe zasady, dobry kontakt z nauczycielami, świeże powietrze, nauka w pozytywnej atmosferze, kameralne klasy, mało multimediów za to dużo inwencji własnej, ogólnie- tak powinno wygladac dzieciństwo!

Przedszkole Fale -
Joanna Machowska
5/5

Mam w przedszkolu corke.W przyszłym roku poważna decyzja zerówka,która będzie wstepem do szkoły i bedzie rzutowac na całe życie mojego dziecka. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca?Zostajemy z nimi! To jest bezpieczna przystań w świecie pelnym przemocy i obłudy...

Przedszkole Fale -
World _in _my _ eyes
1/5

Nie zdaża mi sie często negatywnie oceniać, natomiast w tym konkretnym przypadku nie mam innego wyjścia. Razem z Żoną mieliśmy zamiar posłać naszego 3-letniego synka do tego przedszkola, z uwagi, iż jest tuż przy mojej pracy. Zostaliśmy zaproszeni na rozmowę. Nietety wrażenia ze spotkania przeszły najśmielsze oczekiwania. Razem z Żoną czuliśmy sie jak na przesłuchaniu. A pytanie od „przemiłych Pań” cytuje „czy macie Państwo Sakrament Małżeństwa” przekroczyło wszelkie granice. Jaki ma to wpływ na przyjęcie dziecka do przedszkola? Pytanie zdecydowanie nie na miejscu! A wewnętrzne wrażenie z rozmowy, juz od samego początku dały mi do zrozumienia, z jakimi uroczymi Paniami mam do czynienia. Gdyby nie Żona i u boku przerażony Syn, dawno bym pokazał tym Paniom, co myśle o ich prowadzonym wywiadzie. Niemniej jednak dobre wychowanie nakazywało , aby zakończyć to spotkanie na poziomie. Zaraz po „przesłuchaniu” zostalismy zaproszeni na rozmowę z Panem od finansów. Domniemam Dyrektor Finansowy, ktory tuż przed nasza rozmową, skonsultował się z Panią (zaczepiła go), która prowadziła z nami przesłuchanie kilka minut wcześniej. Na rozmowie z przemiłym Panem, usłyszeliśmy historie Przedszkola i jego ugruntowanie. Gdy doszło do finansów, mało nie spadłem z krzesła. Czesne OK, ale wpisowe 2000PLN- czy ktoś kiedyś słyszał o czymś takim? Bo ja pierwszy raz. Z kultura podziękowaliśmy Panu, mówiąc, iż sie zastanowimy .... a w międzyczasie wciąż czekając na decyzje Pań, które miały sie do nas odezwać z decyzją. Już od początku widziałem, ze nikt sie z nami nie skontaktuje. Tak tez sie stało. Zero kontaktu ze strony przedszkola, mino iż Pan Dyrektor Finansowy zapewniał, ze Panie sie skontaktują z decyzja. A kultura wymaga, aby dotrzymywać słowa. Jednym zdaniem- Przedszkole dla wysublimowanego odbiorcy.

Przedszkole Fale -
Łukasz Chmiel
5/5

Super miejsce dla rodziców, którzy chcą aby wartości jakie przekazywane są dzieciom w domu były kontynuowane w przedszkolu czy szkole.

Przedszkole Fale -
Małgorzata Paszun
5/5

Przedszkole Fale -
Marek Mierzejewski
5/5

Przedszkole Fale -
Łucja Dziaman
5/5

Go up