Niezapominajka. Niepubliczne przedszkole - Maszewo

Adres: Okrzei 1, 72-130 Maszewo, Polska.
Telefon: 696034959.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niezapominajka. Niepubliczne przedszkole

Niezapominajka. Niepubliczne przedszkole to placówka edukacyjna dla najmłodszych mieszkańców Maszewa i okolic. Znajduje się pod adresem: Okrzei 1, 72-130 Maszewo, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 696034959.

Specjalnością przedszkola jest kompleksowa opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Ich program edukacyjny jest oparty na nowoczesnych metodach nauczania, stymulujących rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny najmłodszych. Nauczyciele są doświadczeni i zaangażowani w tworzenie przyjaznej atmosfery dla dzieci.

Ta firma ma 1 recenzję na Google My Business, a jej średnia ocena wynosi 5/5. Opinie klientów podkreślają wysoką jakość usług, zaangażowanie personelu oraz przyjazną atmosferę panującą w przedszkolu.

Dla osób poszukujących miejsca opieki dla swoich dzieci, Niezapominajka. Niepubliczne przedszkole stanowi doskonałą opcję. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Maszewa, jest łatwo dostępne dla rodziców z pobliskich miejscowości. Profesjonalna kadra pedagogiczna oraz rozbudowany program edukacyjny sprawiają, że dzieci rozwijają się wszechstronnie, przy jednoczesnym zapewnieniu im bezpiecznej i przyjaznej atmosfery.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało szansę na wszechstronny rozwój, Niezapominajka. Niepubliczne przedszkole jest idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie z personelem.

Recenzje dla Niezapominajka. Niepubliczne przedszkole

Niezapominajka. Niepubliczne przedszkole - Maszewo
Kasia Dworak
5/5

W tym przedszkolu miałam 3 dzieci i mam, bo do tej pory jest jeszcze malutka w najmłodszej grupie. Dałam z pełną ufnoscia dzieci, chociaż malutką bardzo się bałam i w sumie było to najlepszym rozwiązaniem, bo mała czuje się tam jak ryba w wodzie. Panie mile, uśmiechnięte z profesjonalnym podejsciem do dzieci, najmlodsza gdy poszla miala ponad rok, a dzis dzien bez przedszkola jest dla niej dniem straconym, co rano ubiera buty i czapke z myślą, że to juz czas na pójście do dzieci i dobra zabawe. Już przy drzwiach wyciąga ręce do Pań i idzie z uśmiechem, to było najlepsza decyzja by dać dziecko tak małe do żłobka, bo dzięki temu za rok będzie znało już i Panie i klimat a przede wszystkim otoczenie i dzieci, z którymi jest na codzień, polecam serdecznie i mamusie nie bójmy się, tak naprawdę to bardziej my mamy przewyzamy więcej, niż dzieci, im żadna krzywda się tam nie dzieje ?

Go up