Przedszkole Chatka Puchatka - Łęgowo

Adres: Długa 30, 83-031 Łęgowo, Polska.
Telefon: 782450300.
Strona internetowa: chatkapuchatka.gda.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Chatka Puchatka

Przedszkole Chatka Puchatka to miejsce, które cieszy się doskonałą opinią wśród rodziców i małych dzieci. Znajduje się pod adresem: Długa 30, 83-031 Łęgowo, Polska. Jeśli chcesz skontaktować się z przedszkolem, możesz zadzwonić pod numer telefonu: 782450300.

Przedszkole Chatka Puchatka ma również swoją stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji o placówce: chatkapuchatka.gda.pl. Specjalizuje się w opiece nad najmłodszymi dziećmi, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i zabawy.

Jedną z ważnych informacji jest to, że wejście do przedszkola jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest bardziej przyjazna i dostępna dla wszystkich rodziców i dzieci.

Opinie na temat Przedszkola Chatka Puchatka są bardzo pozytywne. Firma posiada aż 5 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 5/5. To dowodzi wysokiej jakości usług i zadowolenia klientów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania się w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, Przedszkole Chatka Puchatka może być idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Zapewniamy, że wybór Przedszkola Chatka Puchatka będzie trafioną decyzją dla Twojego dziecka. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową i umówić się na wizytę, aby poznać bliżej ich wyjątkową ofertę edukacyjną.

Recenzje dla Przedszkole Chatka Puchatka

Przedszkole Chatka Puchatka - Łęgowo
Piotr Kowerzanow
5/5

Super, bardzo dobra placówka dla dzieci , dużo fajnych zajęć, dzieci są zadbane.

Przedszkole Chatka Puchatka - Łęgowo
Emilia Tysiąc
5/5

Kochane ciocie, zadowolone dzieciaki.

Przedszkole Chatka Puchatka - Łęgowo
Ewelina Piotrowska
5/5

Super załoga! Polecam każdemu .

Przedszkole Chatka Puchatka - Łęgowo
Anastasiia Lukina
5/5

Przedszkole Chatka Puchatka - Łęgowo
Martyna Krytowska
5/5

Go up