LEŚNY ZAKĄTEK - Łęgowo

Adres: Leśna 19, 83-031 Łęgowo, Polska.
Telefon: 796260200.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja LEŚNY ZAKĄTEK

LEŚNY ZAKĄTEK to przedszkole zlokalizowane przy ulicy Leśna 19, 83-031 Łęgowo, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 796260200. Specjalizują się głównie w opiece nad najmłodszymi dziećmi, zapewniając im edukację i rozwój w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.

Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich zaangażowaniu i pozytywnym podejściu do klientów. Średnia opinia wynosi 4.2/5, co jest bardzo dobrą oceną, z której widać, że klienci są zadowoleni z usług oferowanych przez LEŚNY ZAKĄTEK.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwoju pod profesjonalną opieką, LEŚNY ZAKĄTEK jest idealnym wyborem. Ich lokalizacja w Łęgowie sprawia, że jest to dogodne miejsce dla rodzin z okolicznych miejscowości, a jednocześnie zapewnia kontakt z naturą i spokojną atmosferę.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zapisaniem swojego dziecka do tego przedszkola, zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową. Możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie, a także skontaktować się z nimi w celu umówienia spotkania i zapoznania się z ofertą edukacyjną.

Zapoznaj się z LEŚNYM ZAKĄTKIEM i daj swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju i nauki w przyjaznym i profesjonalnym środowisku. Skorzystaj z ich usług, a z pewnością nie będziesz żałować

Recenzje dla LEŚNY ZAKĄTEK

LEŚNY ZAKĄTEK - Łęgowo
Agnieszka Bujnowsk-Glaza
5/5

Polecam, super przedszkole

LEŚNY ZAKĄTEK - Łęgowo
Konto Prywatne
5/5

Super Przedszkole!

LEŚNY ZAKĄTEK - Łęgowo
Mirosław Polak
1/5

Grasze hcielim popic

LEŚNY ZAKĄTEK - Łęgowo
Robert Marketingowiec
5/5

Ok

LEŚNY ZAKĄTEK - Łęgowo
Soy Luna
5/5

Go up