Przedszkola Oborniki Śląskie - Oborniki Śląskie

Adres: Władysława Jagiełły 1, 55-120 Oborniki Śląskie, Polska.

Strona internetowa: przedszkola.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkola Oborniki Śląskie

Przedszkola Oborniki Śląskie Władysława Jagiełły 1, 55-120 Oborniki Śląskie, Polska

Przedszkole Oborniki Śląskie znajduje się w Polsce, w Obornikach Śląskich, na adresie Władysława Jagiełły 1. Można je skontaktować pod numerem telefonu . Ich strona internetowa przedszkola.edu.pl oferuje więcej informacji.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji dzieci i jest otwarte dla osób poruszających się na wózkach. Mimo iż przedszkole nie ma jeszcze opinii na Google My Business, to jest to pewnie miejsce, które zasługuje na uwagę.

Cechy Przedszkola Oborniki Śląskie:

Specjalności: Szkoła.
Udogodnienia: Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Lokalizacja Przedszkola Oborniki Śląskie:

Przedszkole Oborniki Śląskie znajduje się w miejscowości Oborniki Śląskie, przy ulicy Władysława Jagiełły 1. Dzięki temu, że jest położone w centrum miasta, jest dobrze skomunikowane i łatwo dostępne dla dzieci i ich rodziców.

Inne ważne informacje:

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni opiekę i edukację Twojemu dziecku, to Przedszkole Oborniki Śląskie jest pewnie warta rozważenia. Ich zespół pedagogiczny i przyjazne otoczenie pozwalają dzieciom na rozwijanie się w pełni.

Opinie i średnia ocena:

Na razie przedszkole nie ma jeszcze opinii na Google My Business, ale to nie oznacza, że nie jest to wspaniała szkoła. Zaufajmy ich doświadczeniu i kompetencjom.

Rekomendacja finalna:

Jeśli szukasz przedszkola w Obornikach Śląskich, to Przedszkole Oborniki Śląskie jest pewnie warta rozważenia. Skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową i uzyskaj więcej informacji. Twoje dziecko na pewno będzie szczęśliwe i bezpieczne w tej szkole.

Go up