Leśne Przedszkole Akademia Bystrzaka - Oborniki Śląskie

Adres: Łąkowa 25, 55-120 Oborniki Śląskie, Polska.
Telefon: 690469684.
Strona internetowa: akademia-bystrzaka.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Leśne Przedszkole Akademia Bystrzaka

Leśne Przedszkole Akademia Bystrzaka to przedszkole znajdujące się w Obornikach Śląskich przy adresie: Łąkowa 25, 55-120 Oborniki Śląskie, Polska. Jeśli masz pytania lub chcesz skontaktować się z nimi, możesz to zrobić poprzez numer telefonu: 690469684.

Na stronie internetowej: akademia-bystrzaka.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat przedszkola.

Leśne Przedszkole Akademia Bystrzaka oferuje naukę w formie przedszkola.

Na Google My Business przedszkole ma 0 recenzji. Średnia ocena użytkowników wynosi 0/5.

Przedszkole znajduje się w ładnej i spokojnej okolicy, idealnej do rozwijania się dzieci. Personel przedszkola to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy, którzy dążą do rozwijania umiejętności każdego dziecka w indywidualny sposób.

Leśne Przedszkole Akademia Bystrzaka oferuje również wiele aktywności pozalekcyjnych, takich jak wycieczki, zajęcia plastyczne, muzyczne i wiele innych. Dzięki temu dzieci nie tylko rozwijają swoją wiedzę, ale również umiejętności społeczne i kreatywność.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się dobrze czuło i będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, to Leśne Przedszkole Akademia Bystrzaka jest idealnym wyborem.

Zalecamy zapoznać się bliżej z ofertą przedszkola i skorzystać z możliwości zwiedzania. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: akademia-bystrzaka.pl lub skontaktowania się z przedszkolem poprzez numer telefonu: 690469684.

Go up