Prywatne Przedszkole "Magnificat" - Bolechowice

Adres: Kościelna 18, 32-082 Bolechowice, Polska.
Telefon: 122854893.
Strona internetowa: przedszkolemagnificat.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Prywatne Przedszkole "Magnificat"

Prywatne Przedszkole Magnificat to placówka oświatowa zlokalizowana pod adresem Kościelna 18, 32-082 Bolechowice, Polska. Jest to przedszkole prywatne, które oferuje wysokiej jakości edukację dla najmłodszych. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 122854893 lub odwiedzić ich stronę internetową przedszkolemagnificat.pl.

Przedszkole Magnificat ma specjalizację w pracy z najmłodszymi dziećmi, zapewniając im odpowiednią opiekę i wsparcie w procesie nauki i rozwoju. Znajduje się w malowniczej okolicy, co sprzyja spokojnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi dzieci.

Ta firma otrzymała 5 recenzji na Google My Business, a jej średnia opinia wynosi 4/5. To dowód na wysoką jakość usług świadczonych przez przedszkole Magnificat oraz zadowolenie rodziców i opiekunów dzieci, które korzystają z ich oferty.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości przedszkola dla swoich dzieci, Prywatne Przedszkole Magnificat może być doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferuje specjalistyczną opiekę oraz stawia na rozwój każdego dziecka indywidualnie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie bezpieczne i dobrze się rozwijało, skontaktuj się z nimi już teraz poprzez ich stronę internetową.

Recenzje dla Prywatne Przedszkole "Magnificat"

Prywatne Przedszkole
Justyna Szymanska
5/5

Jedno z najlepszych przedszkoli jakie znam! Co dziennie są zajęcia muzyczne, plastyczne, a dodatkowo regularnie jakieś atrakcje- teatrzyki, wycieczki, zajęcia przyrodnicze. Nauczycielki bardzo uprzejme, empatyczne, widać, że lubią pracę z dziećmi. Córka uwielbia tam chodzić!

Prywatne Przedszkole
Michał Szymański
5/5

Jesteśmy zadowoleni z przedszkola a co najważniejsze nasze dziecko. Jest to kameralna placówka, Panie poświęcają dziecku mnóstwo uwagi. Córka się nie nudzi, ciągle są zajęcia, rysowanie itd. Mam porównanie z jednym z przedszkoli w okolicy i jest ono zdecydowanie korzystne dla Magnificat. Dodatkowo w przedszkolu pracują także siostry pochodzace z innych kontynentów, przez co dziecko w praktyce uczy się szacunku dla innych kultur i poznaje różnorodność.

Prywatne Przedszkole
Mateusz Marek
5/5

Przedszkole super. Jedno z najlepszych.

Prywatne Przedszkole
Kasia Mosur
1/5

Prywatne Przedszkole
Czesiek
4/5

Go up