Montessori Bolechowice - Bolechowice

Adres: Zielona 2a, 30-082 Bolechowice, Polska.
Telefon: 123784050.
Strona internetowa: montessoribolechowice.com.
Specjalności: Szkoła stosująca metodę Montessori, Sala zabaw, Opiekun dzienny, Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 58 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Montessori Bolechowice

Montessori Bolechowice to placówka edukacyjna, która znajduje się pod adresem Zielona 2a, 30-082 Bolechowice, Polska. Szkoła ta specjalizuje się w stosowaniu metody Montessori, oferując zarówno edukację przedszkolną, jak i szkołę podstawową. Ponadto, Montessori Bolechowice zapewnia opiekę dzienną oraz salę zabaw dla dzieci.

Warto zaznaczyć, że placówka ta jest przyjazna dla osób z niepełnosprawnościami, oferując parking oraz wejście dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Możliwość korzystania z tych udogodnień sprawia, że Montessori Bolechowice jest miejscem otwartym i dostępnym dla wszystkich.

Jeśli chodzi o opinie na temat Montessori Bolechowice, firma ta cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 58 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osoby poszukującej placówki edukacyjnej, która kładzie nacisk na rozwój dziecka w sposób indywidualny i dostosowany do jego potrzeb, Montessori Bolechowice może być doskonałym wyborem. Metoda Montessori, zastosowana w tej szkole, pozwala na rozwijanie umiejętności i zainteresowań dziecka w sposób naturalny i efektywny.

Jeśli interesuje Cię bliższe zapoznanie się z ofertą Montessori Bolechowice, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej montessoribolechowice.com. Tam znajdziesz więcej informacji na temat programu nauczania, kadry pedagogicznej oraz możliwości zapisania dziecka do szkoły.

Zespół Montessori Bolechowice zawsze służy pomocą i chętnie odpowie na wszelkie pytania. Skorzystaj z kontaktu poprzez ich stronę internetową i dołącz do społeczności rodziców doceniających innowacyjne podejście do edukacji dzieci.

Recenzje dla Montessori Bolechowice

Montessori Bolechowice - Bolechowice
Sebastian Miśniakiewicz
5/5

Idealne miejsce dla dziecka, które chce się "wyszaleć" w tzw. "kulkach". Duży małpi gaj oraz dodatkowe liczne zabawki porozstawiane tuż przed nim sprawią, że dziecko na pewno będzie miało co robić :). A rodzic w tym czasie może wygodnie wypić sobie dobrą kawę z ekspresu oraz odpocząć sobie (np. czytając książkę) siedząc w wygodnej pufie 🙂

Montessori Bolechowice - Bolechowice
Anna Mazur
3/5

Brudne łazienki - córka nie jest w stanie sama się tam załatwić mimo dostosowania łazienki do potrzeb dzieci. Poza tym przydałyby się nowe zabawki przed kulkami albo przynajmniej włożenie baterii do tych które są.

Montessori Bolechowice - Bolechowice
Łukasz Słowiński
5/5

Dzieci zadowolone. Ledwo skończyliśmy imprezę, a córka już pyta się o kolejne urodziny.

Montessori Bolechowice - Bolechowice
Tiger
3/5

Byliśmy tutaj na urodzinach.

Miejsce z dużym potencjałem, niestety animacja na poziomie minimalnym...

Montessori Bolechowice - Bolechowice
Wiktoria Wolek
5/5

Polecam! Moja córki tam chodzą! Są bardzo zadowolone! Metoda Montessori jest super!

Montessori Bolechowice - Bolechowice
Izabela Nasternak
1/5

Bardzo przedmiotowe podejście. Oczekiwałabym od ludzi, którzy mają edukować nasze pociechy trochę większego szacunku.

Montessori Bolechowice - Bolechowice
Daria Biel
5/5

Świetna placówka, dzieci i rodzice zadowoleni!

Montessori Bolechowice - Bolechowice
Magdalena Matusik
5/5

Dziękujemy za super urodziny. Polecam

Go up