Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Pępek Świata" - Złotoryja

Adres: Wojska Polskiego 18, 59-500 Złotoryja, Polska.
Telefon: 531971353.
Strona internetowa: przedszkole-zlotoryja.pl.
Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 23 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Pępek Świata"

Polecam Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Pępek Świata dla osób, które szukają opieki i edukacji dla swoich dzieci w Złotoryi. To miejscowość znajdująca się w Polsce, dokładnie na ulicy Wojska Polskiego 18. Można je skontaktować pod numerem telefonu 531971353 lub odwiedzić ich stronę internetową: przedszkole-zlotoryja.pl.

Pępek Świata oferuje usługi przedszkolne i jest znany ze swoich specjalności w tej dziedzinie. Miejsce to ma opinię bardzo pozytywną wśród rodziców i opiekunów dzieci. Na portalu Google My Business posiada ono 23 recenzje, a średnia ocena wynosi 4.7/5 gwiazdek, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu klientów.

To miejsce jest idealne dla dzieci, które rozpoczynają swoją edukację i potrzebują opieki i wsparcia w rozwijaniu swoich umiejętności. Pępek Świata to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

Zalecam odwiedzenie strony internetowej Pępek Świata, aby uzyskać więcej informacji na temat ich usług i oferty. Na stronie znajdziesz informacje na temat planu lekcji, aktualności i wiele innych interesujących treści.

Warto również zauważyć, że Pępek Świata oferuje również usługi żłobka. Dlatego jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko może się rozwijać i uczyć w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, to Pępek Świata jest idealnym wyborem.

W końcu, jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe wiadomości, to Pępek Świata jest doskonałym wyborem. Polecam odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko do przedszkola.

Recenzje dla Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Pępek Świata"

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole
Anna Górna
5/5

Dla mnie to najlepsze przedszkole dla dziecka. Kameralne grupy, wykwalifikowana i ciągle kształcąca się kadra, atrakcyjne zajęcia dodatkowe, które odbywają się cyklicznie co tydzień (rytmika, zumba, tańce, angielski). Dodatkowo kilka razy w miesiącu odbywają się zajęcia z sensoplastyki, które moja córka uwielbia. Dużo jest zajęć manualnych. Wystrój przedszkola jak i wyposażenie (zabawki) dają poczucie spokoju i komfortu. Ogromnym plusem jest ogromny park należący do przedszkola, a w nim atrakcje dla dzieci. Przedszkole ma swój klimat dzięki dyrektorce i jej zespołowi, który skupia się przede wszystkim na rozwoju dzieci w zgodzie z naturą. Chyba najlepszą oceną przedszkola jest to, że dziecko z niecierpliwością czeka żeby do niego pójść, opowiada jakie przygody miała każdego dnia. A dla mnie jako rodzica ważne jest, że córka czuje się tam bezpiecznie, jest dowartościowana i kształtuje w sobie pozytywne zachowania.
Szczerze polecam Pępek Świata!

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole
Agnieszka Banaszek
5/5

Świetny żłobek, cudowne Ciocie, które z dnia na dzień organizują dzieciom coraz bardziej kreatywne zabawy. Rodzice mają dostęp do aplikacji, w której można zgłosić nieobecność, codziennie są zdjęcia z zajęć, w łatwy sposób można skontaktować się z Ciociami i na bieżąco można śledzić czy dziecko poszło spać, czy zjadło itp. Dzieci cudownie się bawią, od małego uczą się też różnych przydatnych rzeczy, co widać potem w domu. Super współpraca z rodzicami, na bieżąco informacje o postępach dziecka. Polecam z całego serca.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole
Katarzyna Kowalczyk
5/5

Przedszkole o jakim może pomarzyć każdy rodzic chcący stworzyć dla swojego dziecka niesamowite wspomnienia z okresu przedszkolnego ?
Kreatywność z jaką można się tutaj spotkać przechodzi najśmielsze oczekiwania nas rodziców. Ale najważniejszymi krytykami są dzieci, które pełne uśmiechu codziennie rano w podskokach biegną do przedszkola, by przeżyć kolejny dzień pełen przygód. Nie można pominąć oczywiście poza świetną zabawą kwestii wykwalifikowanej kadry przedszkola, gdzie „ciocie” oprócz zabawy zwracają również uwagę na prawidłowy rozwój dziecka. Z czystym sumieniem przedszkole godne polecenia!

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole
Justyna
1/5

Uważajcie co opowiadacie do Pani dyrektor, bo nigdy nie wiecie kiedy Wasza historia zostanie bez waszej zgody upubliczniona na forum publicznym. Przyszliście do Pani z zaufaniem , problemem a wyszliście z ośmieszeniem.
Nie polecam

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole
Agnieszka Wnorowska
5/5

Przedszkole jest wyjątkowym miejscem, gdzie Twoje dziecko nie zazna nudy. Na co dzień nabędzie ogrom wiedzy, pozytywnych emocji jak i dyscypliny. Nauczy się być samodzielnym, a w trudnych sytuacjach będzie wspierane dzięki wyjątkowym ludziom pracującym w tym miejscu. Dla nas ostatnie 2 lata to czas odkrywania i zabawy, kolejne przyniosą wiedzę i doświadczenie potrzebne w szkole ? Polecam.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole
Magdalena Żurawska
5/5

Uwielbiamy 🙂 naszą przygodę z Pępkiem rozpoczęliśmy kilka lat temu z synkiem, a teraz w ślad za nim z córeczką. Nie każdy ma czas, wiedzę i wyobraźnię, aby wspierać w rozwoju swoje Maluchy. Całe szczęście jest Pępek, który całym sobą angażuje się aby nasze dzieci były jeszcze szczęśliwsze. Codziennie swoją kreatywnością zaskakuje nie tylko dzieciaki ? Nie słyszałam o innym równie cudownym miejscu ❤

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole
Klaudia Suchenek
5/5

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko było :
?kreatywne
❤️potrafiło pokazywać wielkie serducho
⛰️przeżywało niesamowite przygody
?potrafiło pokonywać trudności, te małe i duże
?było wielkim odwazniakiem
?rezolutniakiem
?było świetnie przygotowane do tego aby zdobywać świat?

Moim zdaniem lepszego miejsca nie znajdziesz ! przedszkole skończyła moja córka, teraz jest w nim moj syn ,wiem co mówię ?
Wspaniała i świetnie wyszkolona kadra , ludzie którzy są tam bo chcą, a nie dlatego ,że muszą.

To przedszkole stworzone jest z ❤️ !

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole
Sylwia Kolmer
5/5

Miejsce przyjazne dzieciom oraz ich rodzincą. Cały personel podchodzi z dużym serduchem do swojej pracy.
Mój syn skończył już ta piękna przygodę pełna zabawy, nauki i miłości i polecamy przeżyć ją na własnej skórze.

Go up