Dobry Start - Przedszkole Terapeutyczne - Złotoryja

Adres: Wiejska 22, 59-500 Złotoryja, Polska.
Telefon: 508327750.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: -.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Dobry Start - Przedszkole Terapeutyczne

Dobry Start - Przedszkole Terapeutyczne to przedszkole, które znajduje się w Złotoryi przy adresie Wiejska 22, 59-500 Złotoryja, Polska. Jest to miejscowość przyjazna dla osób poruszających się na wózkach, gdyż oferuje miejsca parkingowe, wejście i toaletę dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Przedszkole to firma należąca do kobiety, która specjalizuje się w opiece i edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Ich priorytetem jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego otoczenia, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Na stronie internetowej przedszkola, www.facebook.com/DobryStartPrzedszkoleTerapeutyczne, można znaleźć więcej informacji na temat ich filozofii i metod pracy. Można też zapoznać się z opiniami innych rodziców, którzy już mieli okazję skorzystać z usług przedszkola. Na portalu Google My Business firma ma 3 recenzje i średnia ocena wynosi 5/5.

Dodatkową zaletą przedszkola jest fakt, że oferuje ono terapię zajęciową, która pomaga dzieciom w rozwoju umiejętności społecznych, motorycznych i emocjonalnych. Dzięki temu, dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w sposób indywidualny i dostosowany do ich indywidualnych potrzeb.

Jeśli szukasz przedszkola terapeutycznego, które oferuje bezpieczne i przyjazne otoczenie, indywidualną opiekę i edukację, to Dobry Start - Przedszkole Terapeutyczne jest idealnym wyborem. Zalecamy kontakt z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zaplanować wizytę.

Recenzje dla Dobry Start - Przedszkole Terapeutyczne

Dobry Start - Przedszkole Terapeutyczne - Złotoryja
Joanna i
5/5

<3 to musi być świetne miejsce!

Dobry Start - Przedszkole Terapeutyczne - Złotoryja
Martyna Mąkowska
5/5

Dobry Start - Przedszkole Terapeutyczne - Złotoryja
Justyna K
5/5

Go up