Niepubliczne Przedszkole KLUB PRZEDSZKOLAKA -

Telefon: 508338818.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Przedszkole, Service establishment.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole KLUB PRZEDSZKOLAKA

Niepubliczne Przedszkole KLUB PRZEDSZKOLAKA znajduje się w Olkuszu i oferuje wspaniałe możliwości rozwoju dla dzieci. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w pełni, a także będzie miało okazję do zabawy i nauki w wspaniałym otoczeniu.

Adres tej placówki to ul. Partyzantów 12, 32-300 Olkusz. Możesz je bez problemu znaleźć i odwiedzić. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, możesz skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 508338818.

Na ich oficjalnej stronie internetowej facebook.com możesz znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat ich usług i oferty edukacyjnej. Są one specjalizowane w Przedszkolu, Service establishment.

Warto wspomnieć, że Niepubliczne Przedszkole KLUB PRZEDSZKOLAKA ma 1 recenzję na Google My Business i średnia ocena tych recenzji wynosi 5/5. Oznacza to, że inni rodzice są bardzo zadowoleni z usług oferowanych przez tę placówkę.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie mogło się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności w wspaniałym otoczeniu, to Niepubliczne Przedszkole KLUB PRZEDSZKOLAKA jest idealnym wyborem. Zaleca się kontakt z nimi za pośrednictwem ich oficjalnej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować miejsce dla Twojego dziecka.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole KLUB PRZEDSZKOLAKA

Niepubliczne Przedszkole KLUB PRZEDSZKOLAKA -
MAX250
5/5

Mili wychowawcy, dobre wyposażenie, przyjemne zajęcia a co najważniejsze moja pociecha zadowolona. Polecam serdecznie.

Go up