Narciarskie Przedszkole - Poronin

Adres: Tatrzańska 13c, 34-520 Poronin, Polska.
Telefon: 600004410.
Strona internetowa: narciarskieprzedszkole.pl.
Specjalności: Przedszkole, Szkółka narciarska.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Narciarskie Przedszkole

Czy szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko nie tylko będzie się rozwijało, ale również zapoznawało się ze sportami zimowymi Poznaj Narciarskie Przedszkole znajdujące się w fajnej lokalizacji Tatrzańska 13c, 34-520 Poronin, Polska.

To nie zwykłe przedszkole, jest to także szkółka narciarska, dzięki czemu Twoje dziecko będzie miało okazję do nauki jazdy na nartach jeszcze w bardzo młodym wieku. Oferta Narciarskiego Przedszkola to nie tylko opieka i rozwój dzieci, ale również umożliwienie im pierwszego kontaktu ze śniegiem i zabawą na nartach.

Lokalizacja przedszkola jest bardzo dogodna, gdyż znajduje się ono w pobliżu gór, co umożliwia łatwy dostęp do tras narciarskich. Dzieci będą miały okazję do spędzenia czasu w pięknym i zdrowym środowisku górskim, co będzie dodatkowym atutem do ich rozwoju.

Jeśli szukasz szkoły, która oferuje nie tylko opiekę, ale również rozwijanie zainteresowań Twojego dziecka, to Narciarskie Przedszkole jest idealnym wyborem. Dzieci będą miały okazję do nauki jazdy na nartach, a jednocześnie będą miały opiekę i wsparcie w ich rozwoju.

Informacje o Narciarskim Przedszkolu dostępne są na oficjalnej stronie internetowej http://narciarskieprzedszkole.pl/. Można tam znaleźć więcej informacji na temat oferty, lokalizacji i kontaktu. Aktualnie nie ma jeszcze recenzji tej firmy na Google My Business, ale średnia ocena wynosi 0/5.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i będzie miało okazję do pierwszego kontaktu ze śniegiem i nartami, to zdecydowanie warto zapoznać się bliżej z ofertą Narciarskiego Przedszkola. Polecam odwiedzenie ich strony internetowej i skorzystanie z oferty.

Go up