Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu - Strzelin

Adres: Adama Mickiewicza 1/12, 57-100 Strzelin, Polska.
Telefon: 534225884.
Strona internetowa: pl-pl.facebook.com.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu

Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu jest placówką edukacyjną zlokalizowaną pod adresem Adama Mickiewicza 1/12, 57-100 Strzelin, Polska. Jest to przedszkole oferujące wysokiej jakości edukację dla najmłodszych dzieci. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 534225884.

Na stronie internetowej pl-pl.facebook.com można znaleźć więcej informacji na temat placówki. Specjalnością placówki jest szkoła, co oznacza, że dzieci mogą rozwijać się i uczyć w przyjaznym i stymulującym środowisku.

Jedną z istotnych informacji dla potencjalnych klientów jest fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest bardziej dostępna i przyjazna dla wszystkich rodziców i dzieci.

Opinie na temat Niepublicznego Przedszkola Akademia Uśmiechu są bardzo pozytywne. Firma ma aż 1 recenzję na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się i uczyć w przyjaznym środowisku, Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu może być idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zapisać dziecko na zajęcia. Nie zwlekaj, sprawdź ich ofertę już teraz

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu

Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu - Strzelin
Liliana Liliana
5/5

Go up