Eko-Przedszkolak - Strzelin

Adres: świętego Jana 5, 57-100 Strzelin, Polska.
Telefon: 713250926.
Strona internetowa: eko-przedszkolak.przedszkolowo.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Eko-Przedszkolak

Eko-Przedszkolak to przedszkole, które znajduje się w Strzelinie przy adresie świętego Jana 5, 57-100. Można je skontaktować pod numerem telefonu 713250926. Strona internetowa tego przedszkola to eko-przedszkolak.przedszkolowo.pl.

Eko-Przedszkolak specjalizuje się w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole to miejsce, w którym dzieci poznają świat w sposób wyjątkowy i ciekawy. Eko-Przedszkolak daje dzieciom możliwość rozwoju w różnych dziedzinach, takich jak: kreatywność, wrażliwość na piękno natury, umiejętności społeczne i wiele innych.

Jeden z wielu aspektów, które wyróżniają Eko-Przedszkolak, to dostępność wejścia dla osób poruszających się na wózkach. To znaczy, że każdy może odwiedzić i skorzystać z oferty przedszkola.

Na temat Eko-Przedszkolak istnieje 3 recenzje na Google My Business, a średnia ocena tego przedszkola wynosi 3.3/5. To świadczy o dobrej jakości usług oferowanych przez to przedszkole.

Informacje o Eko-Przedszkolak są bardzo ważne dla osób, które szukają przedszkola dla swoich dzieci. Przy wyborze przedszkola należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak lokalizacja, jakość edukacji, bezpieczeństwo i wiele innych. Eko-Przedszkolak oferuje wszystko to i jeszcze więcej.

Dlatego jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, zalecamy skontaktowanie się z Eko-Przedszkolak. Możesz to zrobić poprzez wizytę na ich stronie internetowej eko-przedszkolak.przedszkolowo.pl. Zapraszamy do skorzystania z oferty Eko-Przedszkolak i zapewniamy, że twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i inspirującym środowisku.

Recenzje dla Eko-Przedszkolak

Eko-Przedszkolak - Strzelin
Wojciech Gubała
1/5

Nie polecam ze względu na p. Ewę Szw. która jest osobą z którą nie można się dogadać i która kłamie bez żadnych skrupułów, pytanie jak taka osoba może pracować w placówce z dziećmi...

Eko-Przedszkolak - Strzelin
Anna Grzegorzewska
5/5

Eko-Przedszkolak - Strzelin
grzegorz mandziej
4/5

Go up