Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek - Chrzanów

Adres: Władysława Sikorskiego 1z, 32-500 Chrzanów, Polska.
Telefon: 722099199.
Strona internetowa: przedszkole100bajek.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek

Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek, znajdujące się w Chrzanowie przy Władysława Sikorskiego 1z, to miejsce, które warte jest polecenia każdemu rodzicowi, który szuka najlepszej opieki i edukacji dla swojego dziecka.

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w różnorodnych dziedzinach. W Niepublicznym Przedszkolu 100 Bajek oferowane są różne specjalności, dzięki którym każde dziecko może znaleźć to, co mu odpowiada i rozwijać swoje umiejętności w najlepszy możliwy sposób.

Uczniowie mogą korzystać z nowoczesnych pomieszczeń i wyposażenia, a także uczestniczyć w różnorodnych zajęciach i warsztatach. Dzięki temu rozwijają swoją kreatywność, wyobraźnię, a także umiejętności społeczne i interpersonalne.

Lokalizacja przedszkola jest także bardzo dogodna. Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek znajduje się w centrum Chrzanowa, więc jest łatwo dostępne z każdego zakątka miasta. Dodatkowo, przedszkole dysponuje wejściem dostępnym dla osób na wózkach, dzięki czemu każdy może się tu swobodnie poruszać.

Jeśli szukasz opinii innych rodziców na temat Niepublicznego Przedszkola 100 Bajek, możesz sprawdzić recenzje na Google My Business. Na podstawie 5 recenzji średnia ocena przedszkola wynosi 4.6/5.

Wszystkie te informacje sprawiają, że Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek jest idealnym miejscem dla twojego dziecka. Jeśli szukasz najlepszej opieki i edukacji dla swojego dziecka, zalecamy skontaktować się z przedszkolem i zapoznać się bliżej z ofertą i możliwościami. Możesz to zrobić poprzez stronę internetową przedszkola lub przez telefon 722099199.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek

Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek - Chrzanów
aaa Robak
3/5

Trochę fajne te przedszkole bo chodzę tam na logopedię i mi masuje twarz trochę nie wygodnie ja nie jestem przedszkolakiem i nie chodzę do przedszkola tylko do szkoły
Średnio polecam

Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek - Chrzanów
Maciej
5/5

Także polecam to przedszkole, jestem bardzo zadowolony, że dziecko tam uczęszcza. Wiadomo, każdy gdzieś znajdzie jakiś minus, ale w większości znajduję tutaj plusy. Szczerze polecam!

Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek - Chrzanów
Filip N
5/5

Polecam !

Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek - Chrzanów
Marcin Kokoszka
5/5

Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek - Chrzanów
Pelarqonia a
5/5

Go up