I Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek - Chrzanów

Adres: Stara Huta 1, 32-500 Chrzanów, Polska.
Telefon: 605947662.
Strona internetowa: przedszkole100bajek.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja I Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek

Czy szukasz przedszkola, które współpracuje z dziećmi i rodzicami, zachęcając do rozwijania umiejętności i zainteresowań I Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek jest może właśnie tym, czego szukasz

To przedszkole znajduje się w Chrzanowie przy ul. Stara Huta 1. Jest łatwo dostępne dla rodziców, którzy dojeżdżają do pracy, a dzieci mogą tu czuć się bezpiecznie i swobodnie. Można tu doszukać się nowych znajomości i doświadczeń, a także rozwijać umiejętności w różnych dziedzinach.

Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek oferuje również indywidualne opiekę nad dziećmi, dzięki czemu mogą one rozwijać swoje talenty i zainteresowania w sposób naturalny i przyjemny. Dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach, takich jak nauka języków obcych, muzyka, sztuka, teatr i wiele innych.

Na stronie internetowej przedszkole100bajek.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej i kulturalnej przedszkola. Można też zapoznać się z opiniami rodziców, którzy już korzystają z usług tej placówki.

Na Google My Business stronie przedszkola można przeczytać 3 opinie rodziców, którzy ocenili je na średnią 4.3/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zaangażowaniu personelu w pracy z dziećmi.

Jeśli szukasz przedszkola, które współpracuje z rodzicami i dziećmi, zachęcając do rozwijania umiejętności i zainteresowań w różnorodnych dziedzinach, to I Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek jest idealnym wyborem. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową i skorzystania z oferty edukacyjnej tej placówki. Polecamy skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową lub telefon 605947662.

Recenzje dla I Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek

I Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek - Chrzanów
Monika K.
5/5

Przedszkole znam od lat i szczerze polecam! Wszystko w przedszkolu przemyślane i super zorganizowane.
Zajęcia i program idealnie dobrane do wieku dzieci. Panie wszystkie baaardzo sympatyczne a Pani Halinka to serce tego miejsca!

I Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek - Chrzanów
Maciej
5/5

Przedszkole na 5 z plusem. Zapisałem tam syna i nie żałuję. Bardzo miłe i sympatyczne Panie. Bardzo miła i przyjemna atmosfera. Mnóstwo zajęć i atrakcji dla dzieci. Na duży plus różnego rodzaju terapie dla maluszków prowadzonych w placówce.

I Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 Bajek - Chrzanów
Klaudia Brak
3/5

Go up