Naszej Szkole. Fundacja - Świdnica

Adres: Adama Mickiewicza 1/3, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 748524375.

Specjalności: Fundacja.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Naszej Szkole. Fundacja

Naszej Szkole. Fundacja znajduje się w Świdnicy przy Adam Mickiewicza 1/3. Jest to fundacja, która oferuje szereg specjalności, których dokładniejszy opis można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej.

Fundacja znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji, posiada bowiem parking dla osób poruszających się na wózkach, a wejście do budynku również jest dostępne dla tej grupy osób.

Na portalu Google My Business Naszej Szkole. Fundacja posiada 7 recenzji, a średnia ocena z nich wynosi 3.9/5. To świadczy o wysokim poziomie usług i satysfakcji klientów.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, to Naszej Szkole. Fundacja jest idealnym wyborem. Ich specjalności oraz lokalizacja w centrum miasta to tylko niektóre z wielu zalet tej fundacji.

Dlatego jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, to Naszej Szkole. Fundacja jest idealnym wyborem. Zapraszamy do odwiedzenia ich oficjalnej strony internetowej, aby poznać więcej szczegółów i skontaktować się z zespołem. Polecamy kontakt przez oficjalną stronę internetową, aby uzyskać szybką i profesjonalną pomoc.

Recenzje dla Naszej Szkole. Fundacja

Naszej Szkole. Fundacja - Świdnica
ziut
1/5

Jako absolwent tej szkoły, osobiście odradzam Wam tą szkołę.
Z roku na rok jest coraz więcej układów przez co uczeń, który nie daje łapówek/prezencików itp. jest ignorowany.
Kolejną rzeczą są niektórzy nauczyciele, którzy kompletnie nie potrafią rozwiązywać problemów jako wychowawcy, a czasem wychwalają uczniów (często tych, których rodzice donoszą prezenty i łapówki) z innych klas ignorując interes własnej klasy.
W szkole pojawia się też problem zazdrości wśród niektórych nauczycieli, którzy później poniżają uczniów.
Zespół nauczycieli nie jest w stanie uczyć swoich przedmiotów poprawnie, np. na geografii jest wykładane poglądy polityczne i osobiste zażalenia nauczyciela.
Nauczyciel jest w stanie ubliżyć uczniowi za to, że ten zapomniał zadanie po raz pierwszy w roku szkolnym. Obowiązki klasy są nakładane na jednego ucznia.
Szkoła reklamuje się jako "jedna wielka rodzina", ale nauczyciele przymuszają uczniów do integracji, pomimo tego, że uczeń nie lubi swojej klasy lub jej uczniów. Z tego wychodzą tylko konflikty i masa plotek. Przymus dotyczący integracji nie wchodzi tylko w czasie szkolnym, ale i uczniowie są przymuszani do posiadania kontaktu z innymi uczniami w czasie prywatnym.
Dyrektor jest kompletnie oddalony od spraw szkoły, nie reaguje na zażalenia rodziców/uczniów. Odnoszę wręcz wrażenie, że to poszczególni nauczyciele rządzą szkołą.
Niektórzy nauczyciele, zamiast wykładać temat z lekcji, poruszają temat polityki i religii w sposób obraźliwy:
- wygłaszanie poglądów komunistycznych
- ubliżają kobietom; anty-feminizm
- propagują "czystość seksualną"; anty-LGBT
- poniżają osoby o innych wyznaniach
Ostatnia rzecz, którą chcę poruszyć to bardzo dziwne akcje nauczycieli i ogólnie szkoły, gdy wydarzy się wypadek. Szkoła automatycznie próbuje pozbyć się poszkodowanego ucznia, aby wina nie spadła na nauczyciela, na którego lekcji wydarzył się wypadek. Nauczyciele zmuszają też rodzica, aby był im "wygodny" i nie zgłaszał sprawy do innych organów lub służb porządkowych.
Moje ostrzeżenie jest takie: jeżeli Twoje dziecko jest indywidualistą i nie lubi się integrować z resztą klasy, to miejsce zdecydowanie może mu tylko zaszkodzić, szkoła lubi tylko uczniów-łapówkowiczów i tych co powtarzają "mądrości" nauczycieli.
Poza rozszerzonym poziomem języka angielskiego, to szkoła nie oferuje nic ciekawego.

Naszej Szkole. Fundacja - Świdnica
AREK SZULIKOWSKI
5/5

Fundacja Naszej Szkole prowadzi przedszkole społeczne i Społeczna Szkole Podstawowa. Świetna, kameralna i rodzinna atmosfera sprzyja dobrym warunkom do nauki.

Naszej Szkole. Fundacja - Świdnica
Marta
1/5

Odradzam!!! Układy w dyrekcji, patrzą tylko na kase. A dyrektorka przedszkola juz zapomniala jak ziemniory na jasińskiego w żabce sprzedawała a traktuje ludzi jak popychadła. PoraŻka

Naszej Szkole. Fundacja - Świdnica
Kunegunda Pudełko
5/5

Naszej Szkole. Fundacja - Świdnica
Jan Zaremba
5/5

Naszej Szkole. Fundacja - Świdnica
Kamil Salwowski
5/5

Naszej Szkole. Fundacja - Świdnica
Anna Baran
5/5

Go up