Master's Academy - Lwówek Śląski

Adres: Piekarska, 59-600 Lwówek Śląski, Polska.
Telefon: 792513613.
Strona internetowa: mastersacademy.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Toaleta unisex.
Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Master's Academy

Szukasz doskonałej szkoły podstawowej dla swojego dziecka Nie szukałeś dalej Masters Academy znajduje się w pięknym Lwówku Śląskim przy adresie Piekarska 59-600 i możesz je znaleźć pod telefonem 792513613.

Masters Academy jest znanym miejscem, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje. Szkoła oferuje wiele korzyści, takich jak:

Specjalności: Jako szkoła podstawowa, Masters Academy oferuje kompleksowe wykształcenie podstawowe dla dzieci w wieku 7-15 lat.

Lokalizacja: Lwówek Śląski to piękne miasto, które oferuje wiele możliwości rozrywki i przygód dla dzieci. Masters Academy znajduje się w idealnym miejscu, aby połączyć edukację i zabawę.

* Inne ważne informacje: Masters Academy dba o potrzeby wszystkich swoich uczniów. Szkoła jest wyposażona w miejsca dla osób na wózkach, toaletę dla osób na wózkach i toaletę unisex.

Na stronie internetowej Masters Academy mastersacademy.pl znajdziesz więcej informacji na temat oferty edukacyjnej i możliwości rozwoju Twojego dziecka.

Na Google My Business Masters Academy ma 8 recenzji i średnia ocena wynosi 4.4/5. Większość rodziców jest zadowolonych z jakości edukacji i opieki nad dziećmi.

Jeśli szukasz doskonałej szkoły podstawowej dla swojego dziecka, nie wahaj się skontaktować z Masters Academy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i skorzystania z oferty edukacyjnej, która pomoże Twojemu dziecku rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć sukces w życiu.

Recenzje dla Master's Academy

Master's Academy - Lwówek Śląski
Damian Targosz
5/5

Dzień dobry.
Do szkoły należymy już 2 rok, po powrocie z innego państwa. Nasze dzieci uczą się wszkole domowej ?, która jest bardzo przychylną tego typu edukacji. Mieliśmy problem ze znalezieniem szkoły z językiem hiszpańskim i tu akurat się udało bez przeszkód i problemów. Dzieci spełniają się w swoich zainteresowaniach i przy okazji świetnie idzie im w szkole. Egzaminy są bez stresowe dla dzieci co jest najważniejsze w dzisiejej dobie życia. Nauczyciele są dostęp i zawsze pomocni, jest świetna komunikacja między nami. A co do terminów egzaminów i spotkań wszystko jest elastyczne. Najważniejsze w tym wszystkim jest samokontrola dzieci i nasza w tym jak podchodzimy do wyznaczonych celów.
Pozdrawiam i zapraszam abyście odwiedzili szkole Mistrzów Master's Academy we Lwówku Śląskim, a kto wie może i wasze dzieci będą szczęśliwsze.

Master's Academy - Lwówek Śląski
Patrycja Osiak
5/5

Wspaniała szkoła, z empatycznymi, otwartymi pracownikami, indywidualnym podejściem do każdego ucznia i rodzica 😉 Zdecydowanie najlepsza placówka w okolicy!

Master's Academy - Lwówek Śląski
Jan Dobosz
1/5

Najlepiej unikać.

Master's Academy - Lwówek Śląski
Maja Goclowska
5/5

Master's Academy - Lwówek Śląski
Maja Grybuś
5/5

Master's Academy - Lwówek Śląski
Marek Stefaniak
5/5

Master's Academy - Lwówek Śląski
Wiktor Pysz
5/5

Master's Academy - Lwówek Śląski
Bartłomiej Jonkisz
4/5

Go up