EnglishZone Magdalena Kostecka -

Telefon: 535544285.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Centrum edukacyjne, Service establishment.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Zajęcia online, Przyjazne dla osób LGBTQ+.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja EnglishZone Magdalena Kostecka

EnglishZone Magdalena Kostecka to pewne centered educacyjne, które zapewnia profesjonalne usługi językowe w języku angielskim. Firma należy do kobiety i jest przyjazna dla osób LGBTQ+. Zlokalizowane jest w centrum miasta w miejscu łatwo dostępnym dla klientów.

Specjalnością EnglishZone Magdalena Kostecka jest edukacja językowa na wysokim poziomie. Firma oferuje zajęcia online, dzięki czemu każdy może się uczyć w dogodnym dla siebie tempie i miejscu.

Na stronie internetowej EnglishZone Magdalena Kostecka można znaleźć wszelkie informacje na temat usług i ofert firmy. Można tam również zapisać się na bezpłatną lekcję próbną, aby sprawdzić jakość usług i zobaczyć, czy edukacja w EnglishZone odpowiada oczekiwaniom.

EnglishZone Magdalena Kostecka ma średnią ocenę 5/5 na podstawie 6 recenzji na Google My Business. Klienci podkreślają kompetencje i przyjazny stosunek nauczycieli, a także elastyczność i indywidualny podejście do każdego ucznia.

Jeśli szukasz profesjonalnego centrum edukacyjnego, które oferuje usługi językowe w języku angielskim, to EnglishZone Magdalena Kostecka jest idealnym wyborem. Zapewniamy wysoką jakość usług, indywidualne podejście do każdego ucznia i elastyczność w organizacji zajęć. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zapisać się na lekcję próbną.

Możesz nas kontaktować przez stronę internetową lub zadzwonić pod numer 535544285. Zapraszamy do współpracy i zadowolenia z efektów nauki w EnglishZone Magdalena Kostecka.

Recenzje dla EnglishZone Magdalena Kostecka

EnglishZone Magdalena Kostecka -
Klaudia Czajkowska
5/5

Nie ma drugiej takiej szkoły językowej ?Podejście do dzieci wspaniałe, innowacyjne metody nauczania, lektorzy profesjonalni i godni zaufania. Możliwość nauki dla różnorodnej grupy wiekowej od naprawdę małych dzieci po dorosłych. Przygotowanie do matury, egzaminu 8klasisty na bardzo wysokim poziomie. Polecam bardzo serdecznie!

EnglishZone Magdalena Kostecka -
magdalena kukuła
5/5

Najlepsza szkoła nauki j.angielskiego. Córka zadowolona, uwielbia lekcje z P. Madzią ?łatwo się uczy. Metody nauki stosowane przez nauczycieli są lubiane przez dzieci, latwe i zrozumiałe. Częste spotkania, zabawy. Córka szybko uczy się słówek. Łatwiej radzi sobie w szkole. I uwielbia chodzić na zajęcia. POLECAMY. Z Córką każdemu. ?

EnglishZone Magdalena Kostecka -
Lena Sikora
5/5

Cudowna atmosfera. Metody nauki bardzo ciekawe i co najważniejsze skuteczne. Dzieci zadowolone bardzo chętnie chodzą na zajęcia. Bardzo polecam.

EnglishZone Magdalena Kostecka -
Jagoda Stefaniak
5/5

Polecam każdemu kto chce się podszkolić w języku angielskim. Na zajęcia chodzi sie z przyjemnością. Cudownie

EnglishZone Magdalena Kostecka -
Norbert Tysiak
5/5

Rewelacyjna szkoła języka angielskiego
Zostajemy na dłużej ❤️

EnglishZone Magdalena Kostecka -
Dagmara Banasiewicz
5/5

Go up