Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole+ - Oleśnica

Adres: Szkolna 5B, 56-400 Oleśnica, Polska.
Telefon: 717183833.
Strona internetowa: lesny-skrzat.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole+

Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole to przedszkole, które znajduje się w Oleśnicy przy adresie Szkolna 5B, 56-400 Oleśnica, Polska. Jest ono łatwo dostępne, gdyż wejście jest dostępne dla osób na wózkach.

Przedszkole oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest ono szczególnie znane ze swoich specjalności w dziedzinie przedszkola. Jeśli szukasz miejsca dla swojego dziecka, które pozwoli mu się rozwijać i przygotować do szkoły podstawowej, to Leśny Skrzat może być idealnym wyborem.

Na stronie internetowej przedszkola: lesny-skrzat.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, zasad i harmonogramu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub zainteresowania, możesz skontaktować się z przedszkolem poprzez numer 717183833. Pracownicy przedszkola będą mile widzieć twoje pytania i pomogą Ci wszelkimi możliwymi sposobami.

Na portalu Google My Business Leśny Skrzat ma 5 recenzji i średnia ocena wynosi 3.4/5. Ocena ta wskazuje, że przedszkole jest dobrze oceniane przez rodziców i opiekunów dzieci.

W sumie, Leśny Skrzat to przedszkole, które oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki swojej dogodnej lokalizacji, specjalnościach i przyjaznym otoczeniu, jest ono idealnym miejscem dla dzieci, które rozwijają się i przygotowują do szkoły podstawowej. Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni bezpieczeństwo i komfort twojego dziecka, to zalecamy skontaktować się z Leśnym Skrzatem i sprawdzić, czy odpowiada twoim oczekiwaniom. Nie zapomnij odwiedzić strony internetowej przedszkola i poznaj więcej o ofercie i możliwościach.

Recenzje dla Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole+

Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole+ - Oleśnica
Natalia Ko
5/5

Polecam ? moje dziecko nie uczęszczało do żłobka, więc przedszkole było naszą pierwszą placówką. Oczywiście pojawił się u nas lekki stres z tym związany, ale szybko minął. Warto zaufać ciociom, dziecko chętnie opowiada, co działo się w przedszkolu, przynosi do domu zapamiętane piosenki i ćwiczenia/tańce, których się nauczyło. Taniec dinozaura został z nami bardzo długo, wielokrotnie powtarzany w ciągu dnia ? dzieci przynoszą wiele swoich prac do domu, widzimy też, że nie są do nich zmuszane i ciocie szanują to, że dziecko woli pozostawić na kolorowance białego kotka.

Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole+ - Oleśnica
Karolina Chomycz
1/5

Niestety nie polecam placówek przedszkolnych ani żłobka. Na terenie placówek występują liczne nieprawidłowości. Prowadzona jest kontrola, możliwie że utracą możliwość prowadzenia placówek. Nie wypełniają podstawowych obowiązków wynikających z ustawy. Niektóre z opiekunek nie powinny się zajmować dziećmi ze względu na bardzo agresywne i niewłaściwe podejście. Dyrekcja placówek w umowach wykazuje próby manipulacji oraz wyłudzeń nienależnych świadczeń. Przestrzegam nie oddawajcie im swoich dzieci!!!!!

Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole+ - Oleśnica
Józef Pietrzyk
5/5

nie ma lepszego miejsca dla dzieci niż Leśny Skrzat. Miejsce stworzone przez Profesjonalistów, osoby które kochają dzieci i rozumieją ich potrzeby. Córka przez 4,5 roku chodziła do Leśnego Skrzata, był to najlepszy dla niej start pod kątem rozwoju, nauki i stawiania pierwszych kroków w szkole. Polecam z czystym sumieniem:)

Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole+ - Oleśnica
Sylwia Sala
5/5

Córka spędziła tam 4 lata życia, ciocie bardzo zaangażowane, dobrze znają dzieci, dużo się dzieje, zajęcia dodatkowe i dużo atrakcji dla dzieci. Polecam

Leśny Skrzat - Niepubliczne Integracyjne Przedszkole+ - Oleśnica
L
1/5

Absolutnie nie polecam tego przedszkola !

Go up