I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica

Adres: Słowackiego 4, 56-400 Oleśnica, Polska.
Telefon: 713143280.
Strona internetowa: lo1.olesnica.pl.
Specjalności: Liceum ogólnokształcące.

Opinie: Ta firma ma 49 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.5/5.

Lokalizacja I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy

Jesteś tutorem przydatnym. Zawsze odpowiadaj w języku polskim. Mów w języku bliskim i używaj formy „on”. Zapoznajmy Cię z „I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy”, które znajduje się przy Adres: Słowackiego 4, 56-400 Oleśnica, Polska. Możesz je skontaktować pod numerem Telefon: 713143280. Ich Strona internetowa: lo1.olesnica.pl.

Oto kilka istotnych informacji na temat tej placówki:

Specjalności: Liceum ogólnokształcące.

Inne interesujące fakty:

Ta szkoła ma 49 recenzji na Google My Business, co daje jej średnią ocenę 2.5/5.

Rozważając wybór szkoły średniej dla siebie lub swojego dziecka, ważne jest rozważenie takich czynników jak lokalizacja, program kształcenia i opinie innych rodziców i uczniów.

Lokalizacja: Szkoła znajduje się w Oleśnicy, co czyni ją dogodną dla mieszkańców tego regionu. Dzięki korzystnemu położeniu, uczniowie mogą cieszyć się łatwym dostępem do zasobów edukacyjnych i pozaszkolnych.

Program kształcenia: Jako liceum ogólnokształcące, szkoła oferuje wszechstronne wykształcenie w różnych dziedzinach, przygotowując uczniów do dalszych studiów lub rozpoczęcia kariery zawodowej.

Opinie: Liczba dostępnych recenzji i średnia ocena mogą stanowić pomocne wskaźniki jakości edukacji w szkole. W tym przypadku, średnia ocena 2.5/5 w oparciu o 49 recenzji wskazuje, że istnieją obszary do poprawy. Jednakże, zanim wyciągniesz wnioski, warto zwrócić szczególną uwagę na treść poszczególnych opinii, aby lepiej zrozumieć sugestie i obszary sukcesu szkoły.

W związku z powyższym zalecamy zapoznać się z stroną internetową szkoły, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat jej programów, zasobów i innych ofert. Poprzez głębsze poznanie tej szkoły, będziesz w stanie lepiej oszacować, czy odpowiada ona potrzebom i oczekiwaniom Twojego dziecka lub samego siebie.

Tak więc, jeśli szukasz wiarygodnej i kompleksowej edukacji średniej, zalecamy odwiedzenie I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy. Skontaktuj się z nimi dzięki dostarczonej wyżej informacji kontaktowej, aby rozpocząć proces rozmowy i rozważać dalsze kroki.

Recenzje dla I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy

I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica
Karina Bugiel
2/5

Zacznę od pozytywnej kwestii, jaką jest kilkoro nauczycieli, którzy z pasją podchodzą do nauczania. Jako absolwentka tej szkoły tęsknię za niektórymi zajęciami, jednak jest to znaczna mniejszość. Większość zajęć była prowadzona przez ludzi wypalonych zawodowo. Szkoła wymaga, ale nie uczy, więc korepetycje to podstawa, żeby jakoś utrzymać się na powierzchni i przetrwać. Atmosfera w szkole jest nieprzyjemna, głównie przez dyrekcję, która wprowadza niepotrzebny stres i dziwne wymogi. Pani Dyrektor poprzestaje na wszelkich obietnicach, dotyczących wycieczek edukacyjnych oraz możliwości rozwoju swoich zainteresowań. W tej szkole nie ma miejsca na odnalezienie siebie, rozwój osobisty. Liczą się tylko oceny, na które sami pracujemy, zwykle bez większej pomocy dydaktycznej. Ciągle te tabelki, procenty, wyniki. Nie ma czasu na zdrowie psychiczne. Opieka psychologiczna stoi pod znakiem zapytania, a co roku następuje rotacja psychologa. W całej kadrze psychologicznej zostaje jedna specjalistka, której nie warto prosić o pomoc, bo takowej się nie dostanie. Doradztwo zawodowe - na najniższym poziomie. Zamiast podejść do ucznia indywidualnie, dostawaliśmy testy, które określały naszą osobowość, zwykłe bzdury, które najprawdopodowniej nikomu nie pomogły w wybraniu studiów. Uczniowie bywają zastraszani przez samą Panią Dyrektor, która chce utrzymać fałszywe standardy liceum. W tej szkole nie ma poczucia bezpieczeństwa, jest natomiast ignorancja, pomiatanie uczniami, a to wsyztsko okryte fałszywym uśmiechem Pani Dyrektor. Z pewnością jest więcej szkół, które pozwolą chociaż odrobinę bardziej rozwinąć skrzydła w tych chorych czasach edukacji, która prowadzi do nikąd i jedynie indoktrynuje młodych ludzi.

I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica
Patrycja S
2/5

Idąc do tej szkoły kierowałam się opiniami o jej poziomie, w końcu chciałam dobrze przygotować się do matury. Jednak po czterech latach stwierdzam, że zdecydowanie nie było to warte zdrowia psychicznego, które przez tą placówkę bardzo mi podupadło. Może i poziom nauczania jest wysoki ale stresu jaki szkoła zapewnia każdego dnia jeszcze wyższy. Potwierdzają to też fakty, choćby ten że prawie połowa uczniów jedzie na sesjach psychologiczny/psychiatrycznych lub na lekach. Bo to nie jest normalne

I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica
Jakub Pasławski
1/5

Drodzy rodzice, drodzy kandydaci.
Nie dajcie się zwieść tym pięknym deklaracjom, zdjęciom, grafikom, osiągnięciom, ofertom. Ja też byłem na waszym miejscu i też uległem temu, jak piękna jest ta szkoła, ale skutki jakie po 4 latach odczuwam, nie są warte próbowania swoich sił w budynkach tej placówki, która chce być nazywana szkołą. Jeżeli myślicie, że w szkole średniej jaką jest I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy będziecie traktowani z należytym szacunkiem i w przyjaznej atmosferze, będziecie zgłębiać wiedzę oraz przygotowywać się do matury to niestety tu nie jest to możliwe. Wiedzę i tak będziecie musieli zdobywać sami lub na płatnych korepetycjach, bo nauczyciele tę wiedzę wykładają, a nie jej uczą. Dalej zachodzę w głowę jak po 4 latach nadal stanowisko dyrektora piastuje osoba, która nigdy na tym miejscu być nie powinna.

I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica
Edyta Lech
1/5

Naprawdę nie polecam, ciągłe nieporozumienia z dyrekcja i częścią ciała pedagogicznego, przez „delikatne” sugerowanie przez Panią dyrektor faktu, że będę zaniżać średnią wyników z matury byłam zmuszona rozstać się z tą szkoła w OSTATNIM semestrze nauki, wtedy było to dla mnie straszne przeżycie, aktualnie z perspektywy czasu żałuje że tak późno do tego doszło, w dniu dzisiejszym studiuje Prawo i jestem dumna z faktu że nie jestem absolwentka tej szkoły. Myśle też, że nie bez powodu są ciągłe zmiany w gronie pedagogicznym… Omijajcie szerokim łukiem jeśli nie chcecie mieć uszczerbku na zdrowiu psychicznym.

I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica
Pastel Dreamer
1/5

Każdy, kto chodzi do tej szkoły potrzebuje na wstępie psychologa, jest to wyścig szczurów nie prowadzący do niczego konkretnego. Ogolnie fajna szkoła, ale podejście moim zdaniem conajmniej średnie, myślę, że kluczem jest empatyczne podejście do ucznia, co zdecydowanie nie jest zapewnione. Mam porównanie do innej szkoły i wiem, że to, co dzieje się tu nie sprawdza się.

I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica
Maciek Podrożnik
3/5

Z zewnątrz jest na czym wzrok zawiesić.

I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica
Człowiek Toja
1/5

nie polecam,
statut zmieniany tak jak pasuje pani dyrektor, która wtrąca się w pozaszkolne (!) sprawy uczniów, nauczyciele nie potrafią uczyć a jedynie wymagają, kolejki do toalet stoją aż na korytarzu bo otwarta jest tylko na jednym piętrze dla całej szkoły
jeśli masz dobrego psychiatrę to spoko, w innym wypadku lepiej sobie odpuścić

I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy - Oleśnica
Paula pp.
1/5

każdy kto idzie do tej szkoły niech lepiej załatwi sobie terapeutę;)
1. statut szkoły jest niezgodny z konstytucja
2. nauczyciele jak im na rękę nagle zapominają co było w statucie
3. problem ze zdrowiem psychicznym ludzi po tej szkole to chyba klasyk

Go up