Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne - Rajsko

Adres: Janusza Korczaka, 32-600 Rajsko, Polska.
Telefon: 338430841.
Strona internetowa: gniazdko.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne

Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne jest przedszkolem, które znajduje się w Rajsku przy adresie Janusza Korczaka 32-600, 32-600 Rajsko, Polska. Jest to szczególne miejsce dla dzieci, gdzie promowana jest ekologia i integracja.

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i uczyć w przyjaznym oraz ekologicznym otoczeniu. Gniazdko to miejsce, w którym każde dziecko ma szanse na pełne i harmonijne rozwój.

Zespół pedagogiczny przedszkola składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy dbają o rozwój emocjonalny, społeczny i kognitywny każdego dziecka. Przedszkole oferuje również pomoc w edukacji dzieci z niepełnosprawnościami.

Jedną z cech charakterystycznych przedszkola jest jego lokalizacja. Gniazdko znajduje się w bliskiej odległości do parku, dzięki czemu dzieci mają możliwość spędzania wolnego czasu w kontakcie z naturą.

Inne ważne informacje dotyczące przedszkola to dostępność parkingu dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Na temat przedszkola istnieje 3 opinii na Google My Business, a średnia ocena wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości edukacji i opieki oferowanej w Gniazdku - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko może się rozwijać i uczyć w przyjaznym i ekologicznym otoczeniu, zalecamy skontaktowanie się z Gniazdkiem poprzez ich oficjalną stronę internetową: gniazdko.edu.pl.

Recenzje dla Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne

Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne - Rajsko
Mateusz Smielak
5/5

Polecam! Fachowa kadra, ciekawe zajęcia, dobra lokalizacja i dogodne warunki.

Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne - Rajsko
Pan William
5/5

Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne - Rajsko
kaaqua
5/5

Go up