Gminne Przedszkole im. Świętej Rodziny w Rokicinach Podhalańskich - Rokiciny Podhalańskie

Adres: DW958, 34-721 Rokiciny Podhalańskie, Polska.
Telefon: 182678663.
Strona internetowa: zsprokiciny.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Gminne Przedszkole im. Świętej Rodziny w Rokicinach Podhalańskich

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka w Rokicinach Podhalańskich Gminne Przedszkole im. Świętej Rodziny to miejsce, które warto rozważyć

To przedszkole znajduje się w idealnej lokalizacji, na adresie DW958, 34-721 Rokiciny Podhalańskie, Polska. Dzięki temu, że jest blisko miejsca zamieszkania, twoje dziecko będzie mogło łatwo i bezpiecznie dostać się do szkoły.

Gminne Przedszkole im. Świętej Rodziny oferuje szeroki wachlarz usług edukacyjnych. Jest to przedszkole, które specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego, jeśli szukasz miejsca, w którym twoje dziecko może się rozwijać i przygotowywać do szkoły podstawowej, to tutaj jesteś w dobrym miejscu.

Na stronie internetowej przedszkola http://www.zsprokiciny.pl/przedszkole można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, regulaminu oraz historii szkoły.

Gminne Przedszkole im. Świętej Rodziny cieszy się również dobrymi opiniami rodziców. Na portalu Google My Business jest 1 recenzja, a średnia ocena wynosi 4/5 gwiazdek. To świadczy o wysokiej jakości usług i dbałości o rozwój dzieci.

Jeśli szukasz przedszkola dla twojego dziecka w Rokicinach Podhalańskich, to zalecamy rozważenie Gminnego Przedszkola im. Świętej Rodziny. Twoje dziecko będzie miało okazję rozwijać swoje umiejętności w dogodnej i bezpiecznej lokalizacji, a także w korzystnym środowisku edukacyjnym.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową przedszkola lub skontaktuj się z nimi bezpośrednio pod numerem telefonu 182678663. Zespół przedszkola pomoże Ci wszelkimi możliwymi sposobami i bezzwłocznie odpowiedzie na wszelkie pytania.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z Gminnym Przedszkolem im. Świętej Rodziny w Rokicinach Podhalańskich dzisiaj Twoje dziecko na pewno będzie szczęśliwe i zadowolone z nowego miejsca do nauki i zabawy.

Recenzje dla Gminne Przedszkole im. Świętej Rodziny w Rokicinach Podhalańskich

Gminne Przedszkole im. Świętej Rodziny w Rokicinach Podhalańskich - Rokiciny Podhalańskie
Marek Stępniak
4/5

Go up