ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka

Adres: Chabrowa 99, 52-200 Wysoka, Polska.
Telefon: 717151599.
Strona internetowa: zspwysoka.pl.
Specjalności: Szkoła, Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 51 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka to szkoła i przedszkole zlokalizowane w miejscowości Wysoka, w Polsce. Adres placówki to: Chabrowa 99, 52-200 Wysoka, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 717151599. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: zspwysoka.pl.

Specjalnością ZSP Wysoka są działalności związane z edukacją, oferując zarówno naukę szkolną, jak i opiekę przedszkolną. Placówka jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych, zapewniając dostępny parking i wejście dla osób poruszających się na wózkach.

Ta firma ma 51 recenzji na Google My Business, a jej średnia ocena wynosi 3.7/5. To świadczy o solidnej reputacji i zadowoleniu klientów, którzy korzystali z usług ZSP Wysoka.

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka jest doskonałym miejscem dla osób poszukujących jakościowej edukacji dla siebie lub swoich dzieci. Dzięki różnorodnym ofertom edukacyjnym oraz opiece przedszkolnej, placówka zapewnia kompleksową obsługę na wysokim poziomie. Dostępność dla osób niepełnosprawnych to dodatkowy atut, który sprawia, że ZSP Wysoka jest miejscem przyjaznym dla wszystkich.

Jeśli szukasz profesjonalnej placówki edukacyjnej z doskonałymi opiniami, ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie.

Recenzje dla ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka
Leon Wyskiel
1/5

Ogólnie szkoła to ropa. Lekcje w-f trwają 45min a ćwiczymy raptem 6 min nie polecam:(

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka
Łyby
2/5

Nauczyciele niektórzy fajni, ale jest taka jedna co wchodzi do sali drze się i oswiadzcza ze nie ma ochoty dzisiaj na rozmowy. Ostatnia sytuacja to już w ogóle masakra zgłosiłem nauczycielą (bo tak podejrzewałem) ze ktoś cos wlał do toalety, te wstrząsnęły ramionami i se poszły. Szkoła była zamknięta przez pewien czas. Psycholodzy w szkole znam tylko swych jedna pani super, bardzo wspierająca i pomagająca, druga zaś każe wypełniać jakieś karty pracy zamiast rozmawiać,ja rozumiem ze to szkoła No ale jakoś można by było to poprawić. .

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka
Kacper Morawiecki
4/5

Szkoła fajna, w porównaniu do innych, jednak nie idealna. Niektórzy nauczyciele nie mili, i ogromny materiał (ale to drugie to raczej wina programu). Poza tym, dzieci rozlewają kwas masłowy, ale przynajmniej wtedy są zdalne ?

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka
Wiktoria Jaworska
5/5

Bardzo będe tęsknić za tą szkołą. Poziom nauczania bardzo dobry. Nauczyciele w większości sympatyczni, wystarczy chcieć się uczyć i nie przeszkadzać na lekcjach. To prawda, że używanie telefonu na terenie szkoły nie jest dozwolone bez zgody nauczyciela. Tu chodzi tylko i wyłącznie o to, że szkoła jest miejscem do nauki i żeby się nie rozpraszać. Pani psycholog i pedagog to świetne osoby z doświadczeniem, które na pewno będe ciepło wspominać jak i moich byłych już teraz nauczycieli. Szczególnie będe wspominała panią Iwach i panią Górską, które pomogły mi odkryć moje zamiłowanie do biologii i chemii. Jak najbardziej polecam szkołę 😉

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka
Anna B
5/5

Szkola z dobra atmosferą ?

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka
Artur Konarzewski
4/5

Dziecko chodzi już drugi rok do tej szkoły. Szkoła funkcjonuje już 3 rok i wydaje mi się, że wszystko co był do dotarcia to się dotarło. Plotka, która jest w mieście na temat szkoły w Wysokiej jest w 100 % prawdziwa (porażka) tzn. dzieci jak to dzieci, ale ich rodzice (co niektórzy) nadają się na terapię lub oddział zamknięty z kratami w oknach. Sam jestem rodzicem dwójki dzieci i jak słyszę od niektórych rodziców, że szkoła to, że szkoła tamto to żal mi ich. Najgorsze jest to, że przyszła "kolejna fala" nowych rodziców, gdzie ich postawa roszczeniowa jest jak za PRL-u i tu dla mnie świat się kończy.

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka
kuba szuster
5/5

Bardzo dobra szkoła nowa i poziom też niczego sobie

ZSP Wysoka im. Janusza Korczaka - Wysoka
Magdalena Kaczmarek
5/5

Bardzo fajne i przyjazne dzieciom miejsce. Panie przekochane, robią co mogą aby dzieci były szczęśliwe i zadowolone. Różne zajęcia dodatkowe jak dogoterapia, angielski, rytmika. Wyjazdy na teatrzyki. Dzieci codziennie wychodzą na świeże powietrze. Ogólnie polecam! Moja córka uwielbia to przedszkole!

Go up