ZS w Świlczy - Świlcza

Adres: DK94 336, 36-072 Świlcza, Polska.
Telefon: 178560795.

Specjalności: Szkoła publiczna.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 41 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja ZS w Świlczy

ZS w Świlczy jest publiczną szkołą znajdującą się pod adresem DK94 336, 36-072 Świlcza, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 178560795. Szkoła ta oferuje szeroki zakres specjalności, skupiając się głównie na edukacji uczniów.

ZS w Świlczy zapewnia dostępność dla osób niepełnosprawnych, oferując parking oraz wejście dostępne dla osób poruszających się na wózkach. To ważne informacje dla tych, którzy potrzebują udogodnień podczas wizyty w szkole.

Ta firma zyskała uznanie, posiadając aż 41 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 2.8/5, co wskazuje na różnorodność opinii klientów.

ZS w Świlczy jest doskonałym miejscem dla osób poszukujących solidnej edukacji dla swoich dzieci. Zlokalizowana w Świlczy, niedaleko DK94, jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i okolicznych miejscowości.

Jeśli szukasz miejsca, które zadba o rozwój Twojego dziecka i zapewni mu wszechstronną edukację, ZS w Świlczy jest miejscem, które warto rozważyć. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji i skontaktować się z nimi.

Recenzje dla ZS w Świlczy

ZS w Świlczy - Świlcza
Nikodem Drozd
3/5

Szkoła bardzo średnia nauczyciele większości są gorsi od średniej oprócz pana Grzegorza pietruchy i pana Tomasza który uczy j.Angielskiego a nauczyciele nie znają prawa oświatowego.jerzeli nie masz innego wyboru przyjdź ale ta szkoła to szkoła i nie wymagaj nic więcej

ZS w Świlczy - Świlcza
Joanna Król
1/5

Największym minusem są niektórzy nauczyciele. Głównie Pani Śpiewla oraz pani Draus, nie umieją nauczyć a wyżywają się na dzieciach pytając po 30 pytań, gdzie inni nauczyciele zadają max 10, krzyczą na dzieci gdy się nie nauczyły jakby kogoś zamordowały.
Kolejnym minusem są biegające po całej szkole dzieci, pomimo że stoją nauczyciele którzy mają pilnować aby nie biegali ale przecież gadanie z innymi nauczycielami jest ważniejsze.

ZS w Świlczy - Świlcza
Martynka
1/5

Ta szkoła to jakaś patologia że tak powiem chodziłam do niej przez 7 lat do klasy 6 było ok ale w KLASIE 7 gdy pojawiła się pani śpiewla to jakiś koszmar biła nas gdy czegoś nie umieliśmy, szarpała, krzyczała była okropna, do dzisiaj mam z nią koszmary

ZS w Świlczy - Świlcza
Wiktor Wojciechowski
1/5

W kiblach na górze nie jest sprzątane(╬▔皿▔)╯

ZS w Świlczy - Świlcza
Krystian Dupeczka
1/5

Z ręką na sercu nie polecam tej szkoły, mój syn wrocil z niej z podbitym okiem, nie chciał powiedzieć dlaczego gdyż został zastraszany przez panie sprzątające i dyrektora szkoły. Z dala od tej patologii. Pozdrawiam

ZS w Świlczy - Świlcza
Karol Szary
3/5

szkoda gadać kidosy lataj jak powalone drą się i nie da sie gadać na przerwie nauczicel nawet spoko.

ZS w Świlczy - Świlcza
Bartłomiej Kapusta
3/5

szkoła niby spoko ale dzieci w niej to istne szatany biegają jak nienormalne

ZS w Świlczy - Świlcza
Daniel Janusz
1/5

Najgorsza szkoła która widziałem, szkoło jest na podłodze I dzieci Boję sie wyjść z klasy ponieważ w łazience są starsi uczniowie palące papierosy. Serdecznie nie polecam

Go up