Żłobek U Kubusia Puchatka -

Telefon: 720802644.
Strona internetowa: przedszkole.olesnica.pl.
Specjalności: Opieka przedszkolna, Service establishment.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Żłobek U Kubusia Puchatka

Żłobek U Kubusia Puchatka jest placem, w którym Twoje dziecko będzie się czuło jak w domu. Mieści się przy ulicy Wrocławska 17, w miejscowości Oleśnica. Jest to miejscowość, w której bezpieczeństwo i komfort dla dzieci jest priorytetem.

Przedszkole oferuje usługi w przedszkolnej opiece i jest to rodzaj placówki służącej obsłudze. Pracownicy przedszkola są bardzo doświadczeni i przeszkoleni, aby zapewnić najwyższą jakość opieki i wychowania dla dzieci.

Jedną z cech charakterystycznych przedszkola jest jego lokalizacja. Jest ono strategicznie umiejscowione, dlatego osoby poszukujące miejsca dla swoich dzieci nie będą miały problemu z dotarciem do niego. Dodatkowo, przedszkole posiada własną stronę internetową: przedszkole.olesnica.pl, na której można znaleźć więcej informacji na temat przedszkola, jego oferty i zasad.

Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem z przedszkolem, możesz to zrobić poprzez telefon: 720802644. Pracownicy przedszkola są bardzo pomocni i zawsze gotowi do odpowiedzi na pytania i wszelkie wątpliwości.

Na temat przedszkola nie ma jeszcze żadnych opinii na Google My Business. Jest to świetna szansa dla osób zainteresowanych przedszkolem, aby być pierwszymi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami.

W rekomendacji końcowej zachęcamy Cię do skontaktowania się z przedszkolem poprzez jego stronę internetową. Możesz znaleźć tam wszelkie informacje na temat oferty i zasad przedszkola. Zespół przedszkola jest bardzo pomocny i zawsze gotowy do odpowiedzi na pytania i wszelkie wątpliwości. Dlatego nie wahaj się i skorzystaj z tej okazji, aby zapewnić swojemu dziecku najlepszą opiekę i wychowanie.

Go up