Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las

Adres: Wojciecha Bogusławskiego 58, 62-002 Suchy Las, Polska.
Telefon: 618115170.
Strona internetowa: piraciki.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 17 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las to placówka edukacyjna zlokalizowana w Suchym Lesie, przy adresie Wojciecha Bogusławskiego 58, 62-002 Suchy Las, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 618115170. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: piraciki.pl.

Specjalizują się głównie w opiece nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Placówka ta cechuje się wysoką jakością usług oraz przyjazną atmosferą, co potwierdzają liczne 17 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.8/5, co świadczy o zaufaniu i zadowoleniu klientów.

Jedną z istotnych informacji dla potencjalnych klientów jest fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co świadczy o dbałości o komfort i dostępność dla wszystkich. Placówka znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd i sprawia, że jest łatwo dostępna dla rodziców i opiekunów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało zapewnioną opiekę na wysokim poziomie, rozwijając się jednocześnie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las może być idealnym wyborem. Ich profesjonalizm, doświadczenie i pozytywne opinie klientów świadczą o tym, że warto skontaktować się z nimi oraz odwiedzić ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie.

Rekomendacja: Zachęcamy do skorzystania z usług Żłobka i Przedszkola Piraciki Suchy Las, aby zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju. Odwiedź ich stronę internetową piraciki.pl i skontaktuj się z nimi już dziś

Recenzje dla Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las
Ewelina Kolan
5/5

Bardzo polecam zarówno żłobek jak i przedszkole Piraciki. Kreatywne zajęcia, a przede wszystkim wspaniałe , kompetentne i pełne poświęcenia Ciocie. Są nie tylko dobrymi pedagogami ale wrażliwymi, dobrymi ludźmi. Nasze dziewczynki je uwielbiają i zawsze biegną do Piracików z uśmiechem. Mieliśmy bardzo dużo obaw, czy dzieci są gotowe ale adaptacja i podejście wszystkich pracowników przerosła nasze oczekiwania. Na każdym etapie dzieci robią niesamowite postępy. Sensoplastyka, zajecia kulinarne, tance, angielski, matematyka to tylko kilka z dodatkowych zajęć. Indywidualne podejście do każdego dziecka.

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las
Anna Bogajewska-Szymańska
5/5

Bardzo dobre przedszkole i żłobek! Syn uczęszcza tam od początku swojej żłobkowej przygody przez przedszkole. Wspaniała kadra, cudowne Ciocie, przemiła właścicielka. Ogromną zaletą tego miejsca jest ogromny teren i ogród do dyspozycji dzieci. Takiego ogrodu nie ma żadne przedszkole w Suchym Lesie. Miejsce jest z tradycjami, od ponad 24 lat na rynku. Polecam bardzo!

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las
Kasia Bobrzyk
5/5

Polecam bardzo to przedszkole ☺️ corka zadowolona, wspaniali nauczyciele, duzy plac zabaw

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las
Majkaxp74
5/5

Absolutnie najlepsza placówka, do której można posłać swoje dzieci. Byliśmy początkowo przerażeni jak nasz syn się odnajdzie, ale wszystko przebiegło bardzo dobrze. Codziennie mieliśmy informacje co dzieci robiły i czy nasz Tymi miał jakieś problemy. Ciocie przemiłe, a i sama placówka pełna różnorodnych zabaw i dużo miejsca na zewnątrz dla dzieciaków. Z bólem serca odchodziliśmy, a i Tymi często wspomina swój żłobek 🙂

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las
Lukasz Enko
5/5

Serdecznie polecam. Spełniają moje i dziecka wymagania. Dziecko chętnie uczęszcza do tej placówki i wraca z uśmiechem do domu.

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las
Erton
5/5

Córka uwielbia chodzić do tego żłobka co jest chyba najlepszą reklamą dla niego 🙂 polecam!

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las
Iza G.
5/5

Super placówka, moje dzieci bardzo zadowolone i szczesliwe. Mam pełne zaufanie do kadry i dyrekcji. Serdecznie polecam!

Żłobek i Przedszkole Piraciki Suchy Las - Suchy Las
[email protected] Wisniewski
1/5

Kadra mocno niedouczona co oznacza wladza rodzicielska. Wspierajac swoimi dzialaniami osobe izolujaca mnie od mojej coreczki, 2 lata pozbawili mnie jako rodzica wielu chwil ktorych mojej corce i mi jako ojcu nikt nie zwroci. W przypadku jak wyzej, bronia i wspieraja bezrefleksyjnie takie osoby nie widzac kompletnie dobra dziecka. Z perspektywy rodzica po 2-3 letniej "walce" o opieke i kontakty z dzieckiem mocno nie polecam tej placowki. Slowa przepraszam z ust dyrekcji po calych ich dzialaniach nie uslyszalem

Go up