Żłobek Gminny „Promyczek” - Linia

Adres: Kaszubska 15, 84-223 Linia, Polska.
Telefon: 662219887.
Strona internetowa: zlobeklinia.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Żłobek Gminny „Promyczek”

Żłobek Gminny „Promyczek” to przedszkole zlokalizowane przy ulicy Kaszubskiej 15, 84-223 Linia, w Polsce. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 662219887. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej zlobeklinia.pl.

Specjalnością tego żłobka jest przedszkole, które zapewnia wysokiej jakości opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Jedną z ważnych informacji jest fakt, że na terenie obiektu znajduje się parking dostępny dla osób na wózkach, a także wejście dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Żłobek Gminny „Promyczek” cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając 3 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 5/5.

Dla osób poszukujących miejsca, gdzie ich dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz spędzania czasu w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, Żłobek Gminny „Promyczek” jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Linii, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla rodzin z okolicznych miejscowości.

Warto zwrócić uwagę, że Żłobek Gminny „Promyczek” oferuje wyjątkową opiekę oraz program edukacyjny, który wspiera rozwój dzieci we wszystkich obszarach ich życia. Dlatego, jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie bezpieczne i szczęśliwe, koniecznie skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową.

Udostępniając takie informacje, Żłobek Gminny „Promyczek” zachęca do kontaktu i zapoznania się z ich ofertą, co może być kluczowe dla rodziców poszukujących odpowiedniego miejsca dla swojego dziecka.

Recenzje dla Żłobek Gminny „Promyczek”

Żłobek Gminny „Promyczek” - Linia
Felix Brandestedt
5/5

Gorąco polecam ten żłobek. Od pierwszego dnia było widać, że tutaj po prostu chcą pracować z dziećmi. Bardzo się cieszę, że właśnie tutaj moje dzieciaki zaczynają poznawać świat, bo kreatywność i chęć Pań jest po prostu szokująca. Ilość ciekawych zajęć, gości czy imprez i innych wydarzeń robi ogromne wrażenie przede wszystkim na dzieciach ale tez na nas jako rodzicy - i to wszystko w Państwowej placówki. Można? Można!

Żłobek Gminny „Promyczek” - Linia
Barbara Drutel
5/5

Żłobek Gminny „Promyczek” - Linia
Żabka Żabka
5/5

Go up