Żłobek Bystrzaki - Bystrzyca Kłodzka

Adres: Wojska Polskiego 20, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, Polska.
Telefon: 733101920.

Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Żłobek Bystrzaki

Żłobek Bystrzaki znajduje się w Bystrzycy Kłodzkiej przy Wojska Polskiego 20. Jest to szkoła, która oferuje profesjonalną opiekę i edukację dla dzieci. Posiada ona dostępne wejście dla osób na wózkach, co czyni je przyjaznym miejscem dla rodziców z wózkami dziecięcymi.

Na stronie Google My Business Żłobek Bystrzaki ma 5 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.8/5. To wskazuje na wysoki poziom usług i satysfakcję rodziców, którzy wybierają tę szkołę dla swoich dzieci.

Żłobek Bystrzaki specjalizuje się w edukacji dzieci i oferuje pełną opiekę w czasie, gdy rodzice są zajęci pracą lub innymi obowiązkami. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania, a także nawiązywać nowe znajomości.

Jeśli szukasz miejsca bezpiecznego i przyjaznego dla twojego dziecka, to Żłobek Bystrzaki jest idealnym wyborem. Zapewniają oni opiekę indywidualną i dostosowaną do potrzeb każdego dziecka, dzięki czemu Twoje dziecko może się rozwijać w pełni i z optymalnym skorzystaniem z każdej okazji do uczenia się.

Aby skontaktować się z Żłobkiem Bystrzaki, możesz zadzwonić pod numer 733101920 lub odwiedzić ich stronę internetową. Zalecamy zapoznać się z ofertą i opiniami innych rodziców, aby dokonać wyboru najlepszej szkoły dla twojego dziecka.

Wszystko wskazuje na to, że Żłobek Bystrzaki to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się czuło dobrze i będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań. Dlatego zalecamy skorzystanie z usług tej szkoły i zaufania jej wyszkolonym i doświadczonym personelowi.

Recenzje dla Żłobek Bystrzaki

Żłobek Bystrzaki - Bystrzyca Kłodzka
Natalia Śrutwa
5/5

Świetny żłobek, ciepła atmosfera, dużo ciekawych i rozwijających zabaw oraz zajęć. Panie opiekunki mają super podejście do dzieci i cudownie się nimi zajmują.

Syn ani razu nie płakał, mimo że w Bystrzakach dopiero zaczynał przygodę ze żłobkiem, chodził chętnie i ekspresowo się zaadaptował.

Polecam każdemu!

Żłobek Bystrzaki - Bystrzyca Kłodzka
Ania Wiatr
4/5

Zlobek jest cudowny Panie sa cudowne atmosfera jest cudowna jedynie jedzenie dla dzieci jest wrecz paskudne i pani ksiegowa kompletnie nie kompetentna ciagle trzeba sie upominac i zwrot pieniedzy z zus albo nadplaty niestety w tej kwestii trzeba by bylo wprowadzic zmiany

Żłobek Bystrzaki - Bystrzyca Kłodzka
Darek Mielniczek
5/5

Bardzo gorąco polecam to miejsce. Nasza pociecha była tu z przerwami kilka miesięcy i nie chciała wracać do domu! Wspaniałe przedszkolanki z podejściem do maluchów. Bardzo urozmaicony czas, smaczne i dobre jedzenie. Aż żal było mi się rozstawać z tym miejscem.

Żłobek Bystrzaki - Bystrzyca Kłodzka
Basia Kowalska
5/5

Żłobek Bystrzaki - Bystrzyca Kłodzka
michulek
5/5

Go up