Zespół Żłobek I Klub Dziecięcy W Górze - Góra

Adres: Piastów 34, 56-200 Góra, Polska.

Strona internetowa: zzikd.pcdn.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Zespół Żłobek I Klub Dziecięcy W Górze

Zespół Żłobek I Klub Dziecięcy W Górze Piastów 34, 56-200 Góra, Polska

Zespół Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze to miejsce, które z pewnością zwróci uwagę każdego, kto szuka opieki i edukacji dla swojego dziecka. Usytuowane w centrum Góry, przy Adres: Piastów 34, 56-200 Góra, Polska, jest łatwo dostępne i otoczone pięknymi terenami, idealnymi do zabawy i rozwijania umiejętności dzieci.

Ten Zespół oferuje szeroki zakres usług, w tym opiekę dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat w żłobku oraz edukację i opiekę przedszkolną dla dzieci w wieku 3-6 lat w Klubie Dziecięcym. Ponadto, dzięki swojej specjalności Specjalności: Szkoła, Zespół przygotowuje dzieci do dalszej edukacji szkolnej, ucząc je podstawowych umiejętności i nawyków.

Inne ze znaczących zalet Zespołu Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze to dostępność Wejście dostępne dla osób na wózkach. To sprawia, że miejsce to jest dostępne dla wszystkich rodziców i opiekunów, niezależnie od ich potrzeb.

Na temat opinii innych rodziców i opiekunów, Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business, z czego Średnia opinia: 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu rodziców i opiekunów z wyboru tej placówki.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje profesjonalną opiekę i edukację dla twojego dziecka, to Zespół Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej: zzikd.pcdn.edu.pl aby dowiedzieć się więcej o ich usługach, harmonogramie i innych szczegółach. Nie wahaj się też skontaktować z nimi bezpośrednio, aby zadysponować miejsca dla twojego dziecka. Twoje dziecko zasługuje na najlepszą opiekę i edukację, a Zespół Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze jest tutaj, aby ją zapewnić

Recenzje dla Zespół Żłobek I Klub Dziecięcy W Górze

Zespół Żłobek I Klub Dziecięcy W Górze - Góra
siostra salmonella
5/5

polecam, dzieciecy gułag 10/10

Zespół Żłobek I Klub Dziecięcy W Górze - Góra
Barbara Lisiak
5/5

Zespół Żłobek I Klub Dziecięcy W Górze - Góra
Tadeusz Traczyk
5/5

Go up