Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia

Adres: Nagietkowa 73, 81-589 Gdynia, Polska.
Telefon: 586290037.
Strona internetowa: zsp3gdynia.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa, Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 101 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.1/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 to placówka edukacyjna mieszcząca się pod adresem Nagietkowa 73, 81-589 Gdynia, Polska. Można skontaktować się z nią pod numerem telefonu 586290037. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć więcej informacji: zsp3gdynia.pl.

Specjalizuje się w edukacji na poziomie Szkoły podstawowej oraz prowadzeniu Przedszkola. Jednym z ważnych atutów tego miejsca jest dostępność parkingu dla osób na wózkach, toalety dla osób na wózkach oraz wejścia dostępnego dla osób na wózkach.

Według opinii na Google My Business, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 cieszy się popularnością, posiadając 101 recenzji. Średnia ocena wynosi 2.1/5.

Dla kogoś poszukującego placówki edukacyjnej o szerokim spektrum oferty, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 może być doskonałym wyborem. Zlokalizowany w Gdyni, zapewnia dogodny dostęp do edukacji dla dzieci na różnych etapach rozwoju. Dodatkowe udogodnienia dla osób z ograniczeniami ruchowymi sprawiają, że placówka ta jest przyjazna i otwarta dla wszystkich.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznym i wszechstronnym środowisku, warto skontaktować się z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3 poprzez ich stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia zsp3gdynia.pl i zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną oraz udogodnieniami, jakie oferuje ta placówka.

Recenzje dla Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia
Antonina Jakubowska
5/5

Szkoła ogólnie fajna mili nauczyciele no jeden tylko te plotki z tajnymi kontaktami nieprawda obidy pół na pół może ale nie śmieją się z nas nauczyciele ale wspierają nas od zaczą się okres nocowania w szkole Ukraińców przed szkoła widzimy upite panie z Ukrainy z dziećmi i soszyscie pałace papierosy.Pozdrawiam panią Rybcię. I Karolinę Koczkowską?

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia
euringeer
1/5

Nauczyciele odklejeni, szczególnie w nauczaniu początkowym - znęcają sie nad uczniami i mówią im chore rzeczy oraz wtrącają sie w ich życie prywatne. Dyrektor nic nie robi i nigdy go nie ma w szkole. Jest pozerem i nic w szkole go nie obchodzi, pojawia sie tylko na zdjęciach. Psycholog mówi dzieciom, że cięcie sie jest niemęskie oraz mówi im wiele innych niepokojących rzeczy. Trafiają tam największe patologie, które wyrzucono z innych szkół.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia
Inatnek
1/5

Przez 10 lat na sali gimnastycznej rozwijał sie kordyceps. Kazali tam nocować przez pół roku osobom z ukrainy. Śmiem twierdzić że spowodowało to trwały uszczerbek na ich zdrowiu. Dyrektor ma szemrane kontakty z Guciem. Dzieje się tam coś niepokojącego.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia
zosia :]
1/5

chodziłam do tej szkoły całe 8 lat, do roku 2020 i cały ten okres wspominam naprawdę źle. często zdarzały się sytuacje upokarzania dziecka przy całej klasie, tylko dlatego, że się czymś stresuje, bądź boi. niektórzy nauczyciele byli naprawdę wyrozumiali i uczący, jednak większość notorycznie dokuczała dzieciom, które chociaż trochę odstawały od reszty. przez takie traktowanie popadłam w niemałe problemy psychiczne, z których wyszłam zaledwie pół roku temu, bo wszystko, czego tam doświadczyłam przełożyło się na strach przed pójściem do liceum. nie wiem jakie warunki teraz panują, chociaż spekuluje, że mogły się zmienić tylko na gorsze, więc szczerze nie polecałabym wyboru szkoły.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia
Julita Brodowska
1/5

panie z sekretariatu nie wypuszczają poza wejście szkolne, nie przemyśleli tego ze jakieś dziecko zapomniało wziasc śniadania a obiad ma dopiero za dobre 3/4 godziny:) później się dziwią czemu dzieci nie mają siły, źle się czują czy nie słuchają na lekcjach

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia
Emila Dee
5/5

Do szkoły uczęszcza zarówno nasza Córka jak i Syn. W placówce odbywa się dużo zajęć pozalekcyjnych, także bezpłatnych. W mojej ocenie w szkole jest czysto, posiłki (obiady) dzieci chwalą. Syn trafił również na cudowną wychowawczynię. Uważam, że ilość wiedzy jaką dzieci przyswajają na zajęciach lekcyjnych jest dobry. Nie mam większych zastrzeżeń.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia
Gagatek
2/5

Szkoła duża ale zaniedbana obiady obrzydliwe tylko raz na miesiąc było coś dobrego szatnie od wf mają drzwi których nie można zamknąć na kluczyk wiec każdy może wejść a poza tym na drzwiach i na ścianach rysunki .Jednymi fajnymi nauczycielkami były pani od muzyki która odchodzi w tym roku i pani od plastyki.pani od polskiego darła się nawet jak nie zasunołeś krzesła

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Gdynia
Ktoś napewno
2/5

Toalety są brudne, wszędzie są rysunki oraz brakuje mydła. Na przerwie dużo osób siedzi w tych łazienkach przez co nie można się spokojnie załatwić. Ławki są poniszczone, a w sali od biologi są ponaklejane gumy. Na drzwiach od szatni są wyryte nieodpowiednie słowa. Nauczyciele są pół na pół, niektórzy mili i mają dobre podejście do ucznia, a niektórzy nie mają do nas szacunku i krzyczą za nic. Szkoła jest naprawdę duża, ale poniszczona, brudna i zaniedbana...?

Go up